Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány évesek voltatok mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek voltatok mikor eljegyeztek titeket? És mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Hogy történt az eljegyzés?

Kort légyszi írjatok. Én már alig várom hogy mégkérjék a kezem.

Persze türelmesen várok, nem erőszakoskodom , meg ilyesmi.

És még korai is lenne.

20/L


2010. márc. 16. 12:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
26 éves voltam, három hete ismertük egymást és két hete jártunk együtt, amikor megkérdezte, hogy leszek-e a felesége. Mondtam, hogy PERSZE! Abszolút nem volt kétséges, hogy ezt akarjuk. Két hónap után kitaláltuk, hogy házasodjunk össze egy héttel később. Az anyakönyvvezetőnél lediktálták, hogy milyen papírok kellenek ehhez (a férjem nem magyar, úgyhogy nem volt rövid lista), úgyhogy akkor nem jött össze az esküvő. "Vigasztalásként" megvettük magunknak a gyűrűket és fel is húztuk. Négy hónappal később, amikor meglett az összes papír és engedély és fordítás, összeházasodtunk. Ennek egy éve, most pedig várjuk a babánkat, már bármelyik pillanatban megindulhat a szülés. Még mindig úgy szeretjük egymást, mint a legelején, és néha a mai napig is rácsodálkozom, hogy létezik ilyen férfi, és hogy ő pont az én férjem! :)
2010. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen kért meg majdnem 4év együttjárás után. Valentin napon elvitt vacsorázni és ott az étteremben. A szüleimnek mikor elmondtuk az volt a problémájuk, hogy tőlük kellett volna megkérnie. Így tartottunk még egy közös családi vacsorát is. 1év múlva összeházasodtunk, azóta már van 2 gyerekünk is. :-)


32/N

2010. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
74%
21 éves voltam:-)3 év "járás"után,és azóta is együtt vagyunk:-)
2010. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Kb. egy évvel a megismerkedésünk után, a 32. születésnapom környékén. Úgy szervezte, hogy szülinapi meglepetésnek tűnjön, és nagyon romantikus volt. Elvitt Dobogókőre úgy, hogy végig be volt kötve a szemem (az autóban), amíg odaértünk. Amikor kiszálltunk, még akkor is, aztán odavezetett egy gyönyörű részre, és amikor levettem a szememről a kendőt, már térdelt előttem, hogy leszek-e a felesége. Lettem :).

Azóta már van egy 3 éves kislányunk is.

Amúgy itt Dobogókőnek azért volt jelentősége, mert egyes források szerint ott van a Föld szívcsakrája...

Drukkolok neked, hogy a szíved vágya szerint kérjék meg a kezedet!

2010. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kezemet 19 évesen kérte meg a párom,másfél év együtt járás után,a Duna partján,egy nyári estén.Azóta 5 év telt el,van egy közös házunk,és egyszer már az esküvőre is szeretnénk sort keríteni! :-) Hosszú jegyesség... :-) 23/L
2010. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

29 éves, 7,5 év után

a nyaralásunk alatt, a szülinapomon kérte meg a kezemet

előre lefoglalta a vacsora asztal, virágot rendelt

a vacsora után kimentünk a kertbe és egy kis tó felett, egy kis hídon kérte meg a kezemet

a vendéglátósok meg tudták, hogy ez eljegyzési vacsora és az ételekből sziveket formáltak

nagyon megható volt

2010. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

23 évesen, pár hónapja, 1,5 év után.

Édesapámtól kérte meg a párom a kezemet, volt nagy meglepődés. Oda már gyűrűvel mentünk, azt együtt választottuk ki.


24/L

2010. márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
4 napja kérte meg a kezem :DDDD, 21 voltam/vagyok 13 hónap után,és nagyon nagggyon boldog vagyok!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDD
2010. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem a 20. szülinapomon kért meg a párom (ez most volt februárban). Még 2 év van vissza az egyetemből,így amint végzek meglesz az esküvő is. áprilisban leszünk együtt 3éve,így szerintem volt időnk mindent átgondolni.Kaptam 1 szép köves gyűrűt, és most megyünk közösen karika gyűrűt venni és jön a közös családi ebéd is(mostanra végre mindenki ráér:)
2010. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!