Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most augusztusban tartjuk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most augusztusban tartjuk az eljegyzésünket! Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Anyósomék és anyuék is elegáns kosztümöt vesznek, most mutatkozik be a két család. Én mit vegyek fel? Nem vagyok vékony alkat...


Még valami! Az eljegyzésen már a karikagyűrűt húzza fel a párom, vagy a kísérőt?


2010. márc. 19. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Te vedd fel a született feleségeket a tv2őn. Karikagyűrűt húzza fel a balkézre, a kisérő csak egy plusz ajándék. Esküvőn a karika átkerül a jobbkézre. De jól gondold meg a házasságot, kevesen mondják, hogy igen drágám ugorj bele...
2010. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekünk annak idején nem volt klasszikus értelemben vett eljegyzés, mert annyira a lagzi szervezésre koncentráltunk, hogy ere nem maradt sem idő, sem energia :) tesóm az eljegyzésén egy olyan nadrágkosztümöt viselt, ami muszlin anyagú, asszimetrikus, deréknál ferdén húzott felsőrészű volt. nagyon elegáns volt benne, és remekül elrejtette a plusz kilókat :)
2010. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja, és a karikagyűrűt húzzátok fel, bal kézre.


sok boldogságot!

2010. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-))
2010. márc. 19. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kösztümöt te is nyugodtam felvehetsz

attól még, hogy nem vagy vékony alkat, felvehetsz valami szép ruhát is

a gyűrű felhúzása, kiválasztása egyénenként változhat - a párom a nyaralásunk alatt kérte meg a kezem, a karikagyűrűt meg közösen választottuk ki utólag

valakik csak kísérő gyűrűt húznak (mármint a menyasszony) és a karikagyűrűt meg csak az esküvő napján

valakik meg csak karikagyűrűt húznak

valahol meg mindkettő van és mindkettőt használják már az esküvő előtt

véleményem sz. úgy a legjobb, ahogyan nektek tetszik

2010. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Az eljegyzésre is ki kell öltözniii???Én azt hittem hogy oda nem,azt hittem hogy az fesztelenül családi körben zajlik!Jó...nem mackónaciban,de egy normális nadrág elég.

Rosszul tudtam?Neked étteremben kérik meg a kezed?

2010. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz eljegyzési ebéd/vacsora, akkor elegáns kosztüm tökéletes :):) Egy jól szabott kosztüm vékonyít :)
2010. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egy elegáns kosztüm
2010. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

alkalmi ruha (esetleg koktélruha)

ha szereted a kosztümöket, akkor az (én nem szeretem, olyan hivatalos...)


Esetleg egy szép blúz (különleges anyag vagy szabás, amitől alkalmi lesz) egy hosszú fekete szoknyával.

2010. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kosztümöt
2021. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!