Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elkeseredtem miután ki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeseredtem miután ki is hangsúlyozta ezt, ennyit érnék? Vagy mi? Mit szólnátok/tennétek?

Figyelt kérdés

A barátommal tervezzük az összeköltözést, de hát anyagilag kicsit lassan halad, tavaszra meglenne az összeg, 2 év után már ideje lenne.

Pár hete lemérte az ujjam, hogy gyűrűt akar venni nekem. Több ékszerüzlet előtt is megálltunk nézelődni (mondtam neki, hogy ezüst bőven jó, mert az aranyat nem annyira szeretem, 4-10.000Ft közöttieket néztünk, ne legyen megterhelő). Örültem.

A múlthéten viszont a következő történt:

Vett egy Xbox 360at a barátjának (arra hivatkozva, hogy tavaly előtt megígérte neki, hogy odaadja neki az övét, ha újat vesz, de az tönkrement, így nem adta oda és hát megígérte, ráadásul közben megszületett a fia is... így vett nekik egyet).

Azóta azt hajtogatja, hogy nem nagyon van pénze és bejelentette, hogy a munkatársával csináltat nekem egy rozsdamentes acél gyűrűt, úgyis van egy csomó felesleges anyag a melóhelyen, így ez neki egy kávéba kerül.

Őszintén rossz esett.


2015. dec. 2. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
98%

Ezt a fas*t! :D

De ezt ő komolyan gondolta, vagy csak viccelődött?

Mert ha komolyan, akkor kuka! :D

2015. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
93%

Basszus! Ha divat lenne a függönykarika, akkor azt adná?


Azért legyen már benne tisztelet.


Nem csodálom, hogy rosszul esett.

2015. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
98%

szerintem ezt nem gondolta komolyan...ezt nem gondolhatta komolyan...nem, nem, nem!!!! NEM!


22F

2015. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

Sajnos komoly :(

Pedig én is megnéztem egy csomó helyet, ahol nagyon szép gyűrűk vannak, most így karácsony előtt pár ezerért már vannak. Nagy kérés lenne?

2015. dec. 2. 13:46
 5/81 A kérdező kommentje:
Kicsit még reménykedem, nagyon inkább, hogy nektek legyen igazatok. MElóhelyen sokmindent meg szoktak csináltatni egymással, kocsihoz dolgokat, alkatrészeket.
2015. dec. 2. 13:47
 6/81 anonim ***** válasza:
98%

Könyörgöm, ennyire ne bas*z ki magaddal! Egy ilyen hulladék bunkóval ne kösd össze az életedet!

Majd ha jön a gyerek, akkor megveszi az új AC-t pelenka helyett, vagy mi ? :D

2015. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy még a héten vett 3 ilyen nagy ajándékcsomagot, tudjátok amit lehet pl tescoban kapni, elég drága, nagyszülőknek, szülőknek.
2015. dec. 2. 13:51
 8/81 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom neked meg egy nyamvadt csokit sem vett.
2015. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:

Ezt karácsonyra vette nekik. Nekem a gyűrűt szánja karácsonyra, ha jól értettem.

Én a kedvenc filmjének összes részét egyben ilyen díszdobozos verzióban vettem meg eredetibe még októberben.

2015. dec. 2. 13:55
 10/81 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Ne hasonlìts màr egy gyűrűt ahhoz,amit a munkahelyen meg szoktak egymàsnak csinàlni,összeeszkàbàlni.

Vegyél neki egy üveg sört,(mert ugye neki nincs pénze),és mondd meg neki,hogy neked az is jò,ha a kupakjàt àtfùrja és azt hùzza az ujjadra.Ekkora türhőt...Èn reménykedem,hogy viccelt.

2015. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!