Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elkeseredtem miután ki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeseredtem miután ki is hangsúlyozta ezt, ennyit érnék? Vagy mi? Mit szólnátok/tennétek?

Figyelt kérdés

A barátommal tervezzük az összeköltözést, de hát anyagilag kicsit lassan halad, tavaszra meglenne az összeg, 2 év után már ideje lenne.

Pár hete lemérte az ujjam, hogy gyűrűt akar venni nekem. Több ékszerüzlet előtt is megálltunk nézelődni (mondtam neki, hogy ezüst bőven jó, mert az aranyat nem annyira szeretem, 4-10.000Ft közöttieket néztünk, ne legyen megterhelő). Örültem.

A múlthéten viszont a következő történt:

Vett egy Xbox 360at a barátjának (arra hivatkozva, hogy tavaly előtt megígérte neki, hogy odaadja neki az övét, ha újat vesz, de az tönkrement, így nem adta oda és hát megígérte, ráadásul közben megszületett a fia is... így vett nekik egyet).

Azóta azt hajtogatja, hogy nem nagyon van pénze és bejelentette, hogy a munkatársával csináltat nekem egy rozsdamentes acél gyűrűt, úgyis van egy csomó felesleges anyag a melóhelyen, így ez neki egy kávéba kerül.

Őszintén rossz esett.


2015. dec. 2. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, nem jó, ba így eltűnt a kérdező.
2015. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:

Mivel a gyűrűt elcseszte a munkatársa így nem lett, azt mondta hogy azért nem vette meg az olcsóbbat, amit néztünk, mert nem akarja olyannal kiszúrni a szemem. Meg végül rájött, hogy a karácsonyi lánykérés nem buli, inkább ciki, ezért kicsit elhalasztja, gyűjt még pénzt ráadásul.


De mostmár legalább tudja milyet szeretnék, vagyis komolyan is vette, hogy milyen tetszik.

2015. dec. 28. 19:52
 63/81 anonim ***** válasza:
100%
De remélem Xbox-ot azért kaptál karácsonyra! :D
2015. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%
bocs de butus vagy
2015. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:

Az elvileg elb'szta után kiderült hogy 4 egyforma gyűrű készült volna (elmondása szerint) a haverok is csináltattak a barátnőiknek ( csak a név volt más... Még jó).

Mint kiderült az egyik csaj mégis megkapta a gyűrűt,a pasija megcsinálta neki, igaz gyűrűs ujjra eljegyzés nélkül... De az övé mégis csak sikerült.


Nem maradok az fix!

2016. jan. 4. 00:03
 66/81 anonim ***** válasza:
Huh 4 egyforma gyűrű... Azt hittem ezt már nem lehet fokozni. És ilyennel akart volna megkérni, mint a másik 3 lányé lett volna?
2016. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:

Ez akkor lett volna fokozottan ciki, ha véletlen összekeverik és más gyűrűjét kaptad volna meg...


22F

2016. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:

Igen.


Ezzel még viccelődött is.

2016. jan. 4. 10:16
 69/81 anonim ***** válasza:

micsoda egyedi gyűrű lett volna, 4 haver csajának lett volna uo. ...

mikor dobod?

2016. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:

Tegnap este láttam meg a csajnál, azóta csak futólag beszéltünk, elvileg 4ből 2db lett rossz (az enyém, mert az volt az első és az utolsó egy másik csajé)... De besértődött, amikor felhoztam, hogy ez így gáz...

Nemsokára, amit tudok vele normálisan beszélni.

2016. jan. 4. 10:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!