Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elkeseredtem miután ki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeseredtem miután ki is hangsúlyozta ezt, ennyit érnék? Vagy mi? Mit szólnátok/tennétek?

Figyelt kérdés

A barátommal tervezzük az összeköltözést, de hát anyagilag kicsit lassan halad, tavaszra meglenne az összeg, 2 év után már ideje lenne.

Pár hete lemérte az ujjam, hogy gyűrűt akar venni nekem. Több ékszerüzlet előtt is megálltunk nézelődni (mondtam neki, hogy ezüst bőven jó, mert az aranyat nem annyira szeretem, 4-10.000Ft közöttieket néztünk, ne legyen megterhelő). Örültem.

A múlthéten viszont a következő történt:

Vett egy Xbox 360at a barátjának (arra hivatkozva, hogy tavaly előtt megígérte neki, hogy odaadja neki az övét, ha újat vesz, de az tönkrement, így nem adta oda és hát megígérte, ráadásul közben megszületett a fia is... így vett nekik egyet).

Azóta azt hajtogatja, hogy nem nagyon van pénze és bejelentette, hogy a munkatársával csináltat nekem egy rozsdamentes acél gyűrűt, úgyis van egy csomó felesleges anyag a melóhelyen, így ez neki egy kávéba kerül.

Őszintén rossz esett.


2015. dec. 2. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%

és te tényleg hozzámennél?

tök őszintén??

2015. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekem az lenne az első gondolatom, hogy csak azért nyögött be ilyen oltári gáz szöveget, hogy utána valami drága gyűrűvel lephessen meg a fa alatt.

Csak az nem jut eszébe, hogy te addig rágod a kefét ez idő alatt, hogy a végén simán a fejéhez vághatod a fehérarany gyűrűt is... :D


Persze lehet, hogy csak a naivitás beszél belőlem, de én ezt gondolnám reálisnak. A legtöbb pasinál a humor nem feltétlen egyezik azzal, amit az átlagember elképzel. Páromnak is vannak ilyen hülye poénjai, aztán meg nem érti, hogy miért vagyok kibukva rá. :D


A másik verzió, hogy az érzelmi intelligenciája annyi, mint egy darab botnak, ebben az esetben tényleg az az egyetlen megoldás, hogy az acél gyűrűjével együtt mehet amerre akar. De azért én a helyedben kivárnám, mi lesz a történet vége, főleg, hogy eddig nem viselkedett ilyen tirpák módon.

2015. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 A kérdező kommentje:

Kivárom a végét, sőt rá fogok kérdezni, hogy mire szánja a gyűrűt konkrétan, mert ha eljegyzésinek (itt azért látszani fog hogy viccel vagy sem), akkor közlöm vele, hogy ha komolyan gondolja, akkor ez így nem pálya!


Főleg, hogy tényleg szerény vagyok (250.000 a fizetése), elnézve magam körül a nőket... szerintem nem kértem sokat.

A haverját amúgy nem értem, én nem fogadtam volna el ekkora ajándékot!!

2015. dec. 3. 10:57
 34/81 anonim ***** válasza:
100%

250ből egy 10e-s gyűrűre se futja????

na jól van

nem bja, havernak xbox megvan

2015. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
100%
Sántít ez a történet. kiderült ugye, hogy 250k a fizetése. Szerintem abból futhatná jóval drágább gyűrűre is, még ha nem eljegyzésinek szánja, akkor is. A másik: tönkremegy az Xbox, magának nem vesz újat, a havernak igen? Az viszont már sok a fizetéséhez. Láttad, tényleg megvette? Én is arra gondoltam, mint feljebb valaki, hogy jóval drágább gyűrűvel akar meglepni. De sajnálnám, ha beleélnéd magad ebbe, aztán meg csalódnál. Ha ezt poénnak szánta, én nem nagyon díjaznám. Te ismered milyen: sóher volt eddig vagy gavallér, megbecsült-e téged, melyik verzió a valószínűbb?
2015. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
Kérlek annyit ígérj meg, hogy karàcsony utàn leírod nekünk hogy mi volt!
2015. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
Tényleg, írd le, hogy mit adott végül!
2015. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

A vásárlásánál ott voltam, 60.000ft volt, akciós volt. Magának most nem akar újat, One-t akar.


Elég jószívű amúgy, tehát volt, hogy én megláttam egy cipőt, mondtam, hogy ezt most engedhetem meg magamnak, majd.. és megvette zokszó nélkül, pedig még mondtam is, hogy ne, hisz drága.

4 napja egyébként feltűnően kedves! A gyűrűs infója mellett elsiklottam efelett, tegnap nagyon körbeudvarolt és akkor vettem észre.

Ajándékozásban nem túl jó, ez tény, mert egyedül nem tudja eldönteni, hogy mi tetszene a másiknak, kb lista kell neki (a családjukban alapvetően nincs ajándékozás, kicsinek se kapott semmit :S ).

Már én is nagyon kíváncsi vagyok, igyekszem nem beleélni magam, esetleg picit szimatolok még addig, hogy mire gondolt.

Írni fogok, azt biztos! :)

2015. dec. 3. 15:55
 39/81 anonim ***** válasza:
100%

még ha vicc is, akkor is baromi gáz, ha ekkora fizu mellett max egy 10-es gyűrű szánna neked, amit egy évig se tudsz hordani mert befeketedne.

na de látszik hogy neked ő kell, hajrá, hátha szép lesz az acél

2015. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha melóhelyen gyártott gyűrűt kapsz szépen tedd le az asztalra s vissza se nézz, ha eljegyzési ha nem. Ha a haver megérdemli az xboxot akkor talán ővele kellene szorosabbra fűzze az életét. Nem értem miért nyelted le s nem mondtad el neki, hogy rosszul esett..
2015. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!