Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másnál is így szokott lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így szokott lenni?

Figyelt kérdés
A barátom megkérte a kezem és kicsit csalódott vagyok. Mert ő már előre bejelentette hogy karácsony előtt megkéri a kezemet. Haza értünk a bevásárlásból lerakta a cuccokat két generációs házunk van átment a másik házba lerakta a cuccokat hozott egy fém talcat rarakta a gyűrűt és megkérte a kezemet. Én számítottam rá meg kicsit romantikusabbra gondoltam, mert régen mondtam is neki de hát nem
2015. dec. 23. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát most fog összedőlni, a sarkaiból kifordulni a világ, hogy ilyen gyökér volt, mert semmi romantika, meg gyertyafény és pezsgős vacsora. T meg zuhanj össze látványosan, hogy a harmadik szomszédba is hallják, hogy micsoda szívfájdalmat okozott neked azzal, hogy a lánykérést ilyen egyszerűen és prózaian oldotta meg.
2015. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire vágytál volna?
2015. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvesem is tudta, h megkérem a kezét. Már csak azért is, mert biztosra akartam menni, h tetszeni fog neki a gyűrű, s nem akartam, h később legyen belőle esetleges gond, h egy másik mennyivel jobban tetszett volna neki. Annyi kérése volt, h valami váratlan pillanat legyen. Ezért miután meg is vettük a mammut alsó szintjén s zsebre tettem a dobozkát, elindultunk a mammutban egy felsőbb szintre a liftben, elővettem s ott meg is kértem a kezét. Bejött. Spontán is volt. Tényleg nem számított rá 😃. És azóta se balhézott, h nem hatalmas családi vacsora, s ünneplés közepette történt. Ha neked ez a legnagyobb bajod,akkor javaslom, h gondold el, h más esetleges - másnak - problémákra hogy fogsz vele kapcsolatban reagálni. Lehet nem rá vágysz....
2015. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Másnál? Nálunk én mentem el megvenni a gyűrűket, ehhez mit szólsz? :) Másnap, mikor a munkából jöttem haza, történt az eljegyzés. Tudtam előre, mi fog történni, hiszen megbeszéltük, hogy eljegyezzük egymást. Persze megvolt a pillanat ünnepélyessége, nem úgy adtuk át a gyűrűket egymásnak, hogy "nesze, b+, itt van". Na, az tényleg nem romantikus.
2015. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Nem tündérmese az élet?
2015. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, nem az a lényeg, hogy szeretitek egymást, megkérte a kezed, tehát veled képzeli el az életét? Szerintem ez az igazán fontos. Nem hogy hogyan kér meg.


Nálunk például gyakorlatilag én választottam ki a saját gyűrűmet. Igaz, nem tudtam hogy meg fog kérni már akkor, azt mondta vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt, de az enyémet válasszam ki, nehogy kicsi legyen rám vagy ilyesmi. Még aznap, később kérte meg a kezem. Na látod, ha pl nem térdel le hozzá akkor kicsit csalódott lettem volna, de akkor is boldog lettem volna, mert szerettem/szeretem a mai napig is.:)

2015. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Más örülne, ha megkérnék a kezét... Ilyeneken fennakadni...
2015. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálunk sem volt kifejezetten romantikus, én nem foglalkozom vele, hogy nem volt az.

mi már korábban megbeszéltük, hogy majd össze akarunk házasodni, meg hogy kb. mikor. Ezután a beszélgetés után kérte meg pár hónappal a kezemet, szóval nem volt min meglepődni, főleg, hogy közben le is bukott, hogy gyűrűket nézeget, inkább mutogattam neki, hogy nagyjából milyen tetszene. Számomra fontosabb az, hogy a szándéka komoly, minthogy mekkora a meglepetés :)

2015. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a konyhában kérte meg anno a férjem a kezem :) Tudtam is róla, hogy mire készül. Reszketett mint a nyárfalevél olyan izgalomban volt. Ez így pont jó volt.
2015. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten én is csalódott lennék, már csak azért is, mert régebben jelezted a párod felé az igényeidet, ő pedig egyáltalán nem vette figyelembe azokat.

Mondhatjátok, hogy örüljön, hogy eljegyezték, kit érdekel, hogy nem romantikus, stb., de ha a kérdező romantikát szeretett volna ezen alkalomból, miért kell érte megkövezni?

2016. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!