Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Legénybúcsú lehet, leánybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsú lehet, leánybúcsú nem?

Figyelt kérdés
Párommal igen gyakran vita téma a legénybúcsú/lánybúcsú témakör.Engem nagyon zavarna, ha lenne egy táncos lány a buliján, de ha szeretné, nyelnék egyet és elfogadnám..Ő viszont teljes mértékben tiltakozik ellene, hogy nekem legyen táncos fiúm.A legjobban azt szeretné, ha én otthon ülnék mialatt ő szórakozik.Pedig szerintem amit neki lehet, azt nekem is.Vagy tévednék?
2010. márc. 25. 14:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Ajaj, már ebben sincs egyezés...

Jól indul...

2010. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Ne hagyd magad, mert a házasságban is azt hiszi majd hogy ő a főnök:)
2010. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki lesz ilyenje, ő ne legyen féltékeny ha kicsit mulatsz Te is. Mondd meg neki, hogy te is bízol benne, ő is bízzon benned. Ha már ez ilyen különbségeket ad az elején....? Pl. Mi lesz ha tegyük fel babátok lesz? ő elmehet majd a haverokkal sörözni, te meg köteles leszel a négy fal között ülni? érted?!:)
2010. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Durva már a legelején ilyenen vitázni, biztos,h össze akartok házasodni???
2010. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad. Neked is jár a szórakozás nem csak neki.
2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

szép házasságnak néztek elébe...

át kéne gondolni ezt az egészet, amíg lehet

2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Két év múlva ugyanitt leszel, és a gyerektartásról fogsz kérdezősködni, mert éppen váltok...

Önző, féltékeny és komplexusokkal küzdő emberhez nem kell hozzámenni... Mert sajna a pasid az.


F/28

2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baj, a legénybúcsúval meg lánybúcsúval, de a leendő férjed hozzáállása vérlázító. Nem vagyok verekedős típus, de nálam kihúzná a gyufát. Ne egyezz bele semmiképpen, viszont gyanús, hogy a párodnak ez alaptulajdonsága, a későbbiekben is úgy fogja godnolni, hogy a te helyed a konyhába van és ellentmondást sem tűr.Már most tisztázd, hogy mennyit ér a szavad, és attól ne tágíts.
2010. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Lánybúcsú ugyanúgy jár a csajnak, mint a pasinak a legénybúcsú, és "egyfajta" szabály, hogy egyik fél sem lehet jelen a másik fél "eseményén"

Beszéld meg vele, mond neki ha neked is nekem is, ha nekem nem, neked sem....

2010. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát az én férjem azon akadt ki, h elmentem 3 barátnőmmel bólingozni lánybúcsú gyanánt....ma már tudom, h egy K@rva nagy bulit kellett volna csapni, mert azóta ezt hallgatom, h mi lehetett ott....ami az egyiknek szabad, szabad a másiknak is, jobb még az elején tisztázni!
2010. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!