Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsú lesz és kaptam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsú lesz és kaptam egy emlékkönyvet. Milyen frappáns dolgokat lehet beleírni? Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el ey könyvesboltba ott vannak ilyen kis könyvecskék és mivel nem kell megvenned hozzá a könyvet csak beleolvasgatsz és ami tetszik azt beleírod.
2009. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hát az emlékkönyv az mifelénk azt jelenti hogy valakinek odaadod, hogy rajzoljon bele, írjon pár sort, hogy ha pl. 10 év múlva megnézed, emlékezhess rá, stb.


na és akkor lehet hogy megnézik az előző bejegyzéseket, és akkor megfordítod a könyvet és ezt írod bele: Az nem igaz barát,csak elárulom, aki képes e könyvecskét megfordítani e pár sorért.

nem teljesen így van,de pontosan nem tudom. :(


vagy hajts be egy sarkot a könyvben, és a látható részére írd rá hogy titok! és arra a részére, amit csak akkor látunk, mikor kihajtjuk, írd be, hogy: Te kis piszok, hát nem látod, hogy titok! :D ennek sokan bedőlnek


remélem segíthettem.

Üdv. :)

2010. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!