Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól normális az eljegyzés? És hány év együttlét után?

Figyelt kérdés
Légyszi nemeteket és korotokat is irjátok.

2016. jan. 18. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki meg tudja ezt ítélni kívülről. Persze extremitásoktól eltekintve pl. 16 évesen házasodni stb. Két érzelmileg értett felnőtt pontosan el tudja dönteni, hogy nekik mikor jó házasodni. Legyen az 1 év vagy 10 év. Az más kérdés, hogy mint egyén mi tetszik vagy mi nem. A túl hosszú (2 évet meghaladó) jegyességnek én sem vagyok híve.
2016. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Az ember ezt érzi.


2 emberrel életem együtt a vőlegényem előtt.

Az egyikkel 5 évig jártunk és nem is tudom, kettőt (?) éltünk együtt, de nem volt az igazi, így nem is gondolkodtam házasságon egyáltalán. Vele sosem lett volna ideális.


A másik párommal szintén 2 évig éltem együtt, és ő nagyon nem volt igazi, bár már meg szerette volna kérni a kezem, de nem. Én nem akartam. "Korainak" éreztem, nem voltam biztos.


Majd jött a vőlegényem. Ő 9 hónap után kért meg amolyan hopp véletlen kicsúszott módon, és egy percig nem volt kérdés, hogy igent mondok. Ha tudod, akkor tudod. És ha megvan az akivel tudod, akkor nem kell éveket várni. Júniusban házasodunk. Akkor már több mint 2 éve leszünk együtt.


Biztos van aki szerint ez korai. De ha tudod, akkor tudod.


Nekem elhiheted mert a barátnőim mind rajtam röhögnek, mert én voltam mindig is az antiszoc házasság Grincs, aki sose megy férjhez. Hát de. Ezek szerint talán mégis, hacsak el nem üt a sárga villamos júniusig.


De hogy konkrétabb választ adjak: 23+ évestől normális, és az évek nem számítanak, csak, hogy tudd. Hogy biztos legyél benne. És benne legyél biztos, ne abban, hogy habos-babosban akarsz felvonulni.

2016. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!