Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy 8 év együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 8 év együttlét (abból fél év együttélés) után még nem kért meg? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kenődve. Úgy érzem, ebből már semmi sem lesz, hogy nem gondolja velem komolyan.

A párom 28 éves, én 22 leszek.

Sokat gondolkodom a kapcsolatunk sorsán mostanában. Nagyon jól tudja, hogy várom a kérdést, és hogy esküvőt nem szeretnék, mert pénzkidobásnak tartom, mégsem teszi meg!

Nagyon szeretem őt, eddig kitartottam mellette, de úgy érzem hasztalan, amit csinálok és nem vesz komolyan, bár azt mondja. Sok srác járna velem az egyetemről, de én mégis Ő rá várok. Elbizonytalanodtam



2013. jan. 25. 15:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
és ha megkér mi változik?:)))esküvöt se szeretnél.Igazán nem értem mi a gondod.Ilyenen elkenődni.Hát nézz már körbe szép a világ,és ha megkér akkor sem lesz más kép:))
2013. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
8 éve vagytok együtt, együtt is éltek és te azon gondolkodsz, hogy nem gondolja komolyan... mit vársz még? nyalja ki a se..ed? már bocsi... Ha nem is akarsz esküvőt, akkor mi a fenének kérné meg a kezed? Komolyan mondom eldobom az agyam...
2013. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
De ha Te nem akarsz esküvőt akkor minek kérje meg a kezed??
2013. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudja, hogy nem szeretnél esküvőt, minek kérjen meg? Hogy életetek végéig jegyben járjatok?:)
2013. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Valószínűleg nagyon kényelmes neki ez a helyzet.

Ámdeviszont. Nagyon fiatal vagy, nagyon régóta vagytok együtt, valószínűleg már teljesen mások az igényeid, mint amikor összejöttél vele. Lehet, talán tovább kellene lépni.

2013. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Azt a pénzt, amit esküvőre költenék inkább költeném a gyerekemre, aki majd reményeim szerint születni fog!

Azért szeretném, hogy megkérjen, mert szeretném, ha nekem is lenne egy ilyen élményem és hogy tényleg érek-e ennyit, hogy megtegye értem.

2013. jan. 25. 15:59
 7/39 anonim ***** válasza:
75%

AZt hiszem te az a fajta nőszemély vagy, akit a legtöbb másik nő is legszívesebben felképelne.

AMúgy gratula, hogy a palid 20 évesen összejött egy 14 évessel. Sok eszetek lehet.

2013. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
A házasság intézménye az a civilizáció, a társadalom tanult, felvett magatartásformája. Attól nem fog változni semmi. Azok lovagolnak csak ezen, akiket a lényegnél jobban érdekelnek a konvenciók és a társadalmi normáknak való megfelelés.
2013. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Esküvő nélkül nevetséges a lánykérés.

Mintha azt mondaná veszek egy plazma tv. de soha be nem kapcsolom.

A 8. év felében pedig bőven kamasz voltál, még most is fiatal vagy.

2013. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
75%
Engem az lep meg, hogy a szüleid engedték, hogy 14 évesen egy 20 évessel járj.
2013. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!