Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkerte a parom a kezem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerte a parom a kezem, ha nem vagy benne biztos nemet kellene mondanom?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt tervezgettunk nagyon jo a kapcsolatunk sosem veszekszunk mindig is ilyen emberre vagytam , mindenben szamithatok ra , de van egy erzes bennem az exemmel kapcsolatban , vele is ugyanilyen jo volt minden csak egyszer szakitott es ossze tortem teljesen vele terveztem leelni az eletem.. , pedig ugy erzem tul vagyok rajta megis minden este eszembe jut az utobbi idokben , nem akarom hogy a jelenlegi kapcsolatom ennek a rovasara menjen .. lehet csak beijedtem.. oszezavarodtam .. vagy nem tudom

kerlek adjatok tanacsot ti mit cselekednetek , negativ es pozitiv valaszokat is szivesen fogadok elvegre ez visz elore


2016. márc. 16. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát,ha jól értelmezem a kérdést,akkor,ha én nem vagyok benne biztos,hogy megkéri a kezedet,mondj nemet ?


Hűha,itt beza képzavar merült fel.Én nem vagyok benne biztos,hogy neked mit kellene mondanod ?

2016. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nincs semmi, csak erősen bevillant a rossz emlék, amikor derült Ègből villàmcsapàsként szakìtottak veled.

Az emberekre jellemző, hogy amikor valami jô történik, félni kezdenek, hogy elveszìtik...

Ha nem ùgy köszön vissza a volt kedvesed emléke,hogy fàj, vagy hianyzik, akkor ne félj:-)

2016. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En nem vagyok benne biztos. De azert kerdezz meg madt is
2016. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyi idő telt el a két kapcsolat között? Az ex-szel tartod a kapcsolatot vagy tudsz róla dolgokat?
2016. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ~OnLány~ ***** válasza:
A 2. válaszolónak igaza van.
2016. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy bizonyos idő elteltével a pozitív emlékek felerősödnek, a negatívak halványulnak. Hogy ez kinél mennyi idő, az változó, sok tényező függvénye ez. Ilyen az emberi elme; hajlamosak vagyunk egy idő után rózsaszín szemüvegen keresztül nézni a múltat. Néha eszünkbe jutnak az exek, ha ez így van, attól lehetsz túl rajta. Ha minden nap, minden este eszedbe jut, akkor viszont te ezt valami miatt még nem zártad le magadban. 1 év rengeteg idő, lépj tovább.

Lehet benned egy olyan pszichés félelem is, hogy tartasz tőle, a mostani pároddal is ez fog történni - beleéled magadat teljesen a kapcsolat komolyságába (kézkérés), de legbelül félsz; mi lesz, ha elhagy ő is. Ha ez áll a háttérben, az nagy hiba.

Tedd fel magadban az alábbi kérdéseket:

-Mit érzel belül, ha az exedre gondolsz?

-Mit érzel belül, ha a jelenlegi párodra gondolsz?

-Szerelmes vagy, vagy csak szereted mint embert?

-Lehetne fejleszteni még a kapcsolatot?

-Időről időre fejlődtök a kapcsolatban?

-Hogyan látod magadat 5 év múlva?

-Mi az, amiben fel tudsz nézni a párodra?

-Mi az amiben nem tudsz felnézni a párodra? (1000% hogy van ilyen)

-Melyik van többségben?

Szánj rá pár napot, tisztázd ezeket magadban. Ha ezek után még mindig bizonytalan vagy, ülj le, és beszélj a pároddal erről, milyen érzések vannak benned. Ha férfi (nem pedig fiú, vagy hímnemű), akkor meg fogja érteni. És mindig a szívedre hallgass, meg az érzelmeidre.


Remélem segítettem.

2016. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!