Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok volt jele annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt jele annak, hogy a párotok hamarosan elfog jegyezni?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan fura a párom, olyan szemszögből,hogy sokszor tart kis vallomásokat. (Nem csak arra vonatkozólag, hogy mennyire szeret, hanem, hogy szeretne ott lenni, minden nagyobb pillanatnál pl ha gyermekünk megszületik.. Tervezzük, de még nem mostanra. )


Köszönöm a válaszokat


2016. máj. 23. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
elfog?!
2016. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kellett megkéretnem a kezem 7 év után :D Felvetettem neki h mi lenne ha feleségül venne, hisz komolyak a szándékaink. Aztán félév múlva "hirtelen" el is jegyzett.
2016. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból, nálunk nem volt. :) Pont ezért hogy ne tudd kiszimatolni.


Nálunk jóval hamarabb volt ilyen vallomásos időszak, hogy elmondta hogy mikor akar gyereket, ott akar lenni stb. de ez arra irányult hogy közölje: komolyan gondolja és tervez velem! De közvetlen előtte extra kedves volt, de az én páromnál vannak ilyen szeretgetősebb időszakok amikor átlagon felül bújóssá válik, ez volt ami ilyen volt, folyton dicsért, a kedvemben járt, bár nála ez utána se maradt el. :)

2016. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi már ezer éve átbeszéltük, megkönnyeztük ezeket, de még nem kért meg (esküvői helyszín, ruha, öltöny színe, gyerekek száma, nevei, apás szülés stb.)...

Úgyhogy ez önmagában még nem jelent semmit. Akkor lehetsz biztos, hogy meg fog kérni, ha látod a gyűrűt a kezében miközben felteszi a nagy kérdést. :D

Sőt hallottam már olyanról is, aki direkt szivatásból mindig úgy csinált mintha meg akarná kérni, de aztán végül nem az volt sosem. Ez mondjuk elég bunkó poén, nálam elásná magát az illető örökre. :D

2016. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt jele, csak nekem nem esett le:)
2016. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi jele. :)
2016. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!