Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hétvégén el akarom jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén el akarom jegyezni a barátnőme! Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Hogyan tegyem ezt meg? Ki kellene talàlni valami frappànsat? Vagy csak simàn vigyek viràgot ès kèrjem meg a kezèt??
2015. ápr. 30. 17:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

De irigylem!!! Igazából ha az én barátom lennél és megkérnéd csak ugy a kezem már annak is nagyon örülnék.

Akár elvihetnéd az első randi helyetekre. És ott.

2015. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell hozzá semmi frappáns. Egy virág bőven elég.Egyszerűen kérdezd meg, hogy feleségül menne-e hozzád? Ha igent mond, akkor megbeszélhetitek az eljegyzést és megvehetitek a karikagyűrűket.
2015. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%

Hát, ha elfogadsz egy igazán jó tanácsot:

Ne tedd.

2015. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hàt az nem valami szèp hely! Tudom h nem az a fontos hogy ulyan mesebeli különleges legyen, mert annak is örülne ha csak ugy megkèrnèm a kezèt , de azt szeretnèm hogy egy kicsit vàratlanul , kellemesen èrje. Ezèrt gondoltam h ki kellene talàlni valami jolt!! :p
2015. ápr. 30. 18:08
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Teremts romantikus hangulatot, tényleg jó, ha elviszed az első randi helyszínére, vagy valami szép helyre, és ott kéred meg. Étterem pl. csak akkor, ha ott randiztatok először, inkább legyen személyre szóló és eredeti. Bármilyen módon és bárhol megteheted, ami egyedi és kettőtökre utal.
2015. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeret a lány, nem ejtett el semmilyen megjegyzést, hogy hova menne el szívesen?
2015. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%

Nekem azok a modszerek jonnek be a legjobban, amikor valami atveresbe van burkolva a dolog :) azok tok nagyot csattannak :) neten lattam egyszer egy videot, amikor a csaj es a pasi egy etteremben ultek es oda ment egy lany, aki nyakon ontotte a pasit egy pohar vizzel es tok ugy nezett ki, mintha a pasi megcsalta volna a lanyt, szegeny lany meg ott sirt es ismeretlenek vigasztaltak. Kozbe meg a pasi elment oltonybe atoltozni es utana kerte meg a lany kezet. Tok vicces volt :) en az ilyeneket birom nagyon :)

De akarhogy is csinalod, biztosan nagyon orulni fog! Sok boldogsagot nektek! :)

2015. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Vidd el valahová, de úgy kérd meg, hogy kettesben vagyok. Pl. elegáns helyre és vacsora után sétáljatok egyet valahol. Vagy vidd el piknikezni, csónakázni, túrázni és egy kilátó tetején (de ne 30 emberrel körülvéve...)... vagy egyszerűen készíts neki egy gyertyafényes vacsorát otthonra és azután... a lényeg hogy szép, emlékezetes legyen, de csak a kettőtöké, ne közönség előtt tedd.
2015. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Sokan étterembe viszik ilyenkor az asszonyt. Szerintem hangulatosabb, ha te főzöl neki. Én egyszerű porból készült spagettit is el tudok képzelni.

Teremts jó hangulatot, gyertyák, virágok vázában, pezsgő stb.


Az első randi helyszíne nekünk se valami menő hely, de én ennek ellenére ott is örülnék ha megkérne.

Szerintem készíthetsz valami apróságot ajándékként. Pl egy kronológiát készíteni képekből, (az eddigi közös életetekről)

én ezt egy szép füzetbe ragasztottam be, időrend szerint a közös emlékeket. írtam is mellé . a párom nagyon meghatódott.

2015. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerezz be egy hatalmas papirdobozt, meg tobb kisebbet es novekvo sorrendbe csomagold be oket, vegul szep csomagolopapir, meg masni ra es add oda neki, mikor az osszeset kibontotta es meglepodik, hogy nincs is benne semmi, akkor kapd elo a gyurut a zsebedbol es terdelj le ele
2015. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!