Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hozzáállás? (lent)

Figyelt kérdés
3 és fél éve együtt vagyunk, több, mint 3 éve együtt élünk. Szerintem minden rendben van közöttünk, persze kisebb összezörrenések vannak, de sehol sem tökéletes. Amikor összejöttünk, akkor össze-vissza vetített, hogy 2 év múlva megkéri a kezem és hogy ő is szeretne majd mindenképpen házas lenni stb... Örültem neki, hogy azonosak a céljaink, és vártam a nagy napra... Ami persze nem jött el. Azóta párszor felhoztam neki, hogy miért nem, de igazából nem tudott rá magyarázatot adni, sőt, ideges lett, és hagyjam már a hülyeségemmel... Szerintem érthető, hogy ahányszor meglátok egy 1 év alatt köttetett házasságot/eljegyzést elgondolkozok rajta, hogy mi a baj velem? Mit tud jobban az a másik? Vagy ha ennyire nem kellek neki, akkor minek van velem? Annyira nem értem, hogy miért nem "érdemlek" meg ennyit, ha neki úgyis teljesen mindegy, akkor miért nem képes megtenni értem? Vagy ha nem gondolja velem komolyan, menjen isten hírével, mert ez a hitegetés már teljesen elvette az önbizalmamat. Legalább ne hazudott volna először amikor kérdeztem... Szerintem jogosan érzem becsapva magam. Aztán ma mondtam, hogy eljegyezték az egyik ismerősömet, erre hangosan kiakadt, hogy "f***om abba a g***s esküvőbe", meg hogy nem kell erről havonta 1x beszélnem, mert még a maradék kedvét is elveszem... Neki az esküvő már pénzkidobás, és a kezemet sem kérné meg csak 5 év után... Persze, előre látom, hogy akkor is lenne valami fantasztikus kifogása, mert az már csak másfél év... De azt hiszem bennem most eltört valami. Azt mondta, amikor felvázoltam, hogy sok nő azért szakít, mert nem akar örökké élettárs lenni, hogy "sok idióta aki ezt csinálja" mert semmi különbség nincs. Erre azt mondtam neki, hogy de, a házasság egy elköteleződés a másik mellett, egy életre... Erre közölte, hogy ez hülyeség, házasságban is ugyanúgy ott hagyná a másikat és lenne mással mintha csak az élettárstól menne el... Köpni-nyelni nem tudtam. Én nem ilyennek ismertem meg, csak tudnám, hogy akkor miért hazudott nekem? :( Légyszi, ne dörgöljétek ti is az orrom alá hogy "engem másfél év alatt elvett a férjem"...
2016. júl. 12. 23:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, hazudott a másik... a házasságról való vélekedése megváltozik...

Deja vu?

2016. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem normális a hozzáállása, főleg, hogy az elején még nagy is volt a szája, hogy ő majd 2 éven belül megkér. Hiteltelen és még bunkó is. Mit szeretnél ezek után még tőle?
2016. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hizelegni akart az elejen, azert bologatott az eskuvore. Most hogy aktualis lenne lassan, kiderult hogy semmi affinitasa hozza. Erdemes lenne elgondolkodni, hogy tenyleg hosszutavon egyutt tudnatok-e mukodni.
2016. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Mi ez, verseny, hogy kit vesznek el hamarabb?


Amúgy engem sem hat meg a házasság nemes intézménye, bár nem ágálok ellene, oké, hagyomány, elköteleződés, essünk túl rajta, de nem kell túl sokat költeni az esküvőre, meg presztízskérdést csinálni belőle. És az is tény, hogy a házassági papír nem tart vissza attól, hogy véget vessek a kapcsolatnak, ha nincs más kiút.


Ebben az esetben mondjuk az tényleg gáz, hogy magyarázat nélkül változtat a véleményén. S nem téged akarlak hibáztatni, de azt sem tudni, hogy mennyire mentél vele az agyára.

2016. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Manapság ki mondhatja meg mi a normális? Én már nem tudok ítélni.
2016. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
18%
Engem már első nap megkért a férjem, és boldogan éltünk, míg meg nem haltunk.
2016. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar feleségül venni.
2016. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot tudok elképzelni, vagy sosem volt házasságpárti és csak vetített, vagy mégsem te vagy akivel el tudná képzelni. Hány évesek vagytok egyébként? Mert ha még nagyon fiatalok akkor lehet hogy tényleg csak várni akar. Egyébéként én biztos nem mennék hozzá egy év után senkihez, hiába más igen. Nálatok mondjuk már aktuális lenne eldöntenie hogy mit akar. Amúgy megértelek, nekem is fontos a házasság, szerencsére a páromnak is, de ha már erőltetni kell akkor kár az egészért.
2016. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
22%

Ujabb amerikai hulyeseg

1 ev eljetyzes majd hazassag ...

Mi a fenert kell?

Nem lehetne csak szepen egymasal egyutt elni ?

Hidd el az a papir nem add semmit sem hozza egy amugy mukodokepes kapcsolathoz

A hazassag nem add tobb biztonsagot mint egy sima elettarsi kapcsolat siman el lehet valni szal inkabb csak macera a hazassag

2016. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Azert nem keri meg a kezed mert var az Igazira.Majd te besokallsz,kidobod es meglasd lesz akit elvesz.

Ne rabold a sajat idodet,csak hiteget ez khmmm korantsem kedves ember teged.

Nem egyeznek a celjaitok.Ezt a hangnemet meg kerd ki magadnak.

2016. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!