Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés után kb mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után kb mennyi idővel szoktak a párok összeházasodni?

Figyelt kérdés
Egy hete kérte meg a párom a kezem, előtte már beszéltünk házasságról is. Újonnan 1,5 éve vagyunk együtt, de már volt egy előző kapcsolatunk is, akkor 4 évig voltunk együtt, csak különböző okok miatt vége lett, akkor 1,5 évet "kihagytunk". Most minden boldogabb, mint valaha. Nyilván megbeszéljük, hogy mikor házasodjunk majd össze, de kicsit úgy érzem még mindig, hogy nem vagyok készen rá. Ő azt támogatná, hogy még idén, én azt, hogy 2017 tavaszán/nyarán...ez így sok idő lenne? Ember válogatja bizonyára, hogy eljegyzés után mikor házasodnak össze, de nem szokás sokat várni...nem? 25/l 36/f

2016. júl. 19. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Mi 3 évig jártunk jegyben. Mindenki döntse el maga.
2016. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk másfél év fog eltelni, tavaly márciusban volt az eljegyzés és idén szeptemberben lesz az esküvő.
2016. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Olyan március-áprilisra lazán meg lehet szervezni egy nagyobb esküvőt, nem?
2016. júl. 20. 20:36
 14/16 anonim ***** válasza:

2 éven belül még teljesen elfogadható. Ha ezen belül nem tudnak összeházasodni, komolytalan az eljegyzés is, teljesen felesleges.


Nekünk 17 hónappal eljegyzés után volt az esküvőnk. Konkrétan 4 hónap alatt szerveztük meg együtt, viszont nekünk szűk körű esküvőnk volt, utána csak egy ebéd, nem volt semmi puccparádé, nem akartunk mert nagyon nem a mi világunk.


Egy nagyobb , lagzis esküvőt gondolom legalább 1 év megszervezni, ha nem több.


Én azért hatszor meggondolnám, hozzámenjek -e olyan férfihoz akivel egyszer már szakításig jutott a kapcsolat. Ha szeretnéd, leírhatod privátban. Engem érdekelne az ok, mert ez nagyon fontos. Na jó, nekem az lenne, ha a helyedben lennék.

2016. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok tapasztalt és jártas ebben a szervezés ügyben, de miért tart olyan sokáig megszervezni? Oké, hely, pap, vendégek, meghívók, kaja, pia, ruhák, stb..és még?
2016. júl. 20. 21:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Általában azért egy év, mert hamar elfogynak az éttermek/fotósok/papok/videósok/zenészek, főleg ha mondjuk nagyobb városról van szó. Bár ti nem a klasszikus időpontban akartok esküdni, én a helyetekben azért már elkezdeném szervezni, árajánlatokat kérni, költségvetést készíteni.
2016. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!