Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 1 év kapcsolat utáni eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év kapcsolat utáni eljegyzés nagyon korai?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a párommal, eggyütt akarjuk leélni életünk hátralévő részét és én el szeretném jegyezni. Viszont félek hogy ő ezt korainak fogja találni. Szerintetek?
2016. aug. 16. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igen, más szerint nem. Az emberek többsége képtelen kiismerni egy másik embert 1 év alatt annyira, hogy biztos és megfontolt döntést tudjon hozni.
2016. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

szerintem korai, mivel a szerelem első szakasza 2 év után változik meg és jo azt is megtapasztalni hogy müködik akkor is ha a rozsaszin köd elszáll,

amugy én ajánlom a 3-4 év ismerkedést

2016. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sok mindenen múlik, nem feltétlenül korai, de lehet az is. Szerintem nem mindegy, hány évesek, mennyire ismerik magukat és a másikat a felek. Hogy azóta ismerik-e egymást, amióta együtt vannak vagy már előtte is volt valamiféle kapcsolatuk és ha igen, akkor milyen. Hogy amióta járnak milyen mennyiségű és minőségű időt töltöttek együtt. Stb.

Na meg van, aki úgy van az eljegyzéssel, hogy lazán veszi: egy kinyilvánítás, hogy részéről komoly is lehet a dolog, de nem több. Aztán van, akinél már 99 százalékig a házasság előszobája, tehát csak nagyon komoly indokkal bontja fel az eljegyzést, ha megteszi.

2016. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyutt is eltek?
2016. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Kérdés:

- hány évesek vagytok

- éltetek-e már együtt?


25 év alatt és/vagy együttélés nélkül én speciel nagyon korainak tartom, 25+ és legalább fél év együttélés után meg sztem egyáltalán nem az.

2016. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Egy év szerintem korai. Viszont ha elfogadsz egy jó tanácsot, 6 évet se várj vele, mert az meg már sok.. tapasztalat. Szerintem olyan 3 év körül ideális az eljegyzés.
2016. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok, ő 22 én egy éve fejeztem be az egyetemet, ő még 1 évig hallgató. Nekem van lakásom, de nem költöztünk össze mert nagyon vallásos a családja így neki a házasság előtti nemi élet gyanúja is komoly konfliktust váltani ki közte és a családja között.
2016. aug. 16. 18:15
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne hallgass senkire! Jegyezd el! Nem házasság, de még is egy erősebb kötelék. Semmit nem veszitesz. Nem azért irom, hogy komolytalan a lépésed de olyan ez a döntés ami ha később nem jön össze nem történik semmi. Ha közös babát szeretnétek és házasságot na ott már komolyan és felnőtt módjára kell dönteni. Ez az előkapuja, puding próbája az evés!
2016. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Barátnőm most ment férjhez, ő 29 a férje 33 és pár hónap után volt eljegyzésük és egy éve voltak együtt, mikor összeházasodtak. Szerintem az ő esetükben nem volt korai, mert már bőven dolgoztak mind a ketten és előtte évekig ismerték egymást, mint barátok. Mire várjanak még?

De huszonéves kor elején még inkább érdemes várni szerintem...

2016. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat minőségétől függ, nem attól, hogy mióta vagytok együtt. Nekünk korábban volt az eljegyzésünk, mégsem történt tragédia, nem dőlt össze a világ és nem is mentünk szét stb. Korban majdnem hasonló a helyzet mint nekünk volt (24/21)


Lehetsz valakivel úgy is kapcsolatban, hogy 3-4 év alatt sem ismered meg igazán, mert szinte csak dugni jártok össze, meg úgy is, hogy minőségi időt töltötök együtt, sokat beszélgettek, őszinte alapokat tettetek le az elején, és akár hetek alatt kialakulhatnak nagyon komoly érzések. Ilyen esetben egymás megismerése is hamar megy.

2016. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!