Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kérte meg bárki a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérte meg bárki a barátnője kezét a Plitvice-i tavaknál?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam a megfelelő helyszín ötleten, szeretném, hogy bármi túlzás nélkül különleges legyen a helyszín, ne a "szokásos" étterem, park stb. (nem mintha ezekkel bármi gond lenne, csak azért mégis :) ). Szóval elsősorban tapasztalatok, tanácsok érdekelnének, egyáltalán jó ötlet-e ide szervezni, van-e ez olyan jó helyszín ami jobb mint egy "szokásosabb", azaz mindent egybevéve van-e értelme ezért leszervezni oda egy utat vagy több értelme lenne más valamin gondolkodni? :)

2016. okt. 7. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Én lány vagyok, de ha ott kérnék meg a kezem hát én hihetetlenül boldog lennék. Csodálatos hely :D Nagyon szerencsés barátnőd van :DDD Ne gondolkozz más ötleten, ez tökéletes! :D Hajrá! :D
2016. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép hely Plitvice-i tavak,szóval biztosan örülni fog,hisz azért is kéred meg,mert szereted és tudod,h ő is téged,egy szép élmény is lesz egyben neki és neked is:) Sok sikert és hajrá:)
2016. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az is szép hely. De bármi lehet, ahol Te és Ő jól érzitek magatokat. De lehet olyan hely is, ami Nektek nagyon kedves.
2016. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Jó ötlet, mert tényleg nagyon szép, viszont érdemes olyan helyet keresni, ahol kettesben vagytok, mikor megkéred a kezét. Ez a Plitvicei tavaknál egy kicsit nehézkes lehet, mert igazából kiépített ösvény van, és főleg nyáron sok a turista. De abszolút megoldható, úgyhogy nem akarlak lebeszélni.
2016. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem, ilyet még soha senki nem csinált, mióta világ a világ.
2016. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Egy kicsit talán rosszul lett megfogalmazva a kérdés, természetesen nők/lányok válasza is érdekel :D


Az egyik dolog, ami miatt elgondolkodtam rajta pont az, hogy ott lehet nehézkesebb lesz megoldani, hogy kettesben legyünk, másrészt pedig mert jövő hónap elején mennénk, amikor jó esetben kb 10 fok lesz :D Tudom nem ezek a legfontosabb dolgok, ahogy említettétek is, de azért jó lenne később egy minden szempontból pozitív emlékre visszatekinteni :)


13:36-os agysebésznek: nyilván értetted, hogyan értelmezendő a kérdés, de szerencsére sikerült világi poént kihoznod belőle, gratulálok életed viccéhez, jár a keksz...

2016. okt. 7. 14:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha rakaszkodsz a novemberi időponthoz, akkor nem javaslom Plitvicét. Ugyan nem lesznek sokan, de nem véletlenül.:) Ha viszont Plitvice mint helyszín fontosabb, mint az időpont, akkor a helyedben várnék legalább májusig, júniusig.
2016. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem szívesen várnék jövő májusig, jövő nyáron már akár esküvő is lehetne :) A helyszínhez pedig nem feltétlenül ragaszkodok, viszont akkor maradnának a "szokásos" megoldások :/ :)
2016. okt. 7. 14:37
 9/19 anonim ***** válasza:
#6 milyen keksz? :)
2016. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Amilyet csak szeretnél :)
2016. okt. 7. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!