Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kéri meg a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri meg a kezem?

Figyelt kérdés
Már lassan 11 éve együtt vagyunk van 2 gyerekünk is. Nem szeret?
2016. okt. 15. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Téged lehet, hogy szeret, csak nem akar házasodni.
2016. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha van két gyereketek és együtt vagytok, akkor csak szeret.

Minden bizonnyal a házasságot túl nagy elköteleződésnek érzi...

2016. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ne nevettess már... ennyi idő és két gyerek után már minek kérné meg? xD
2016. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazából engem sem nagyon érdekel a házasság csak valahogy közelebb érezném magamhoz vagy jobban érezném a szeretetét.
2016. okt. 15. 15:59
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
És most komolyan, 11 éves kapcsolatban ezt nem tudod/akarod/mered/nincs több tippem elmondani a párodnak? :o
2016. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

1. Nem házasságpárti, üljetek le beszélni erről.

2. Rossz példákat látott, család, barátok, szintén beszéljetek róla.

3. Anyagilag nem fér bele, másra kell, van férfi aki meg akarja adni a módját - gyűrű, vacsora, lagi stb. ezt is meg lehet beszélni.

4. Úgy van vele hogy már van gyerek (tervezettek voltak?) család vagytok papírok nélkül is - felénk ez van sokszor. Itt nincs mit tenni nagyon, erről korábban kellett volna beszélni, hogy gyerek előtt házasság.

5. Így jó neki: van otthon, lakás, kaja, barátnő, szex, letudta a családalapítást, nem piszkálja emiatt senki, de mégse kellett lekötni a kezét, nyitva maradt a kiskapu ha úgy van.

Szerethet, de lehetséges hogy nála ennyi elég. 11év alatt nem került szóba? Te is része vagy a kapcsolatnak, nem kell szótlanul ülni benne és várni rá mert lehet ő azt hiszi te nem akarsz pl, lehet jelezni szépen hisztimentesen hogy drágám, mik a terveid a jövőre nézve? szerepel benne házasság? hogy képzeled el? vagy nem akarsz? jó így?


Példa a baráti körömből: 4év után a csaj eljegyzést akart, a srác mondta hogy még nem, nem élnek együtt se, csaj nem dolgozik, érthető, erre a csaj véletlenül terhes lett és a 11.héten szólt hogy 3 hete terhes már. Megtartották így, a srác hitelre vett lakást hogy akkor felnevelik stb.. Eljegyzés, esküvő ahogy a csaj szerette volna nem fért bele, így a srác nem lépett, lett kistesó is, de ekkor elmondta hogy így meg már feleslegesnek érzi: család lettek, arra kell a pénz hogy életben maradjanak, papíron elintézték a közös dolgokat, ha még várt volna 1-2évet a csaj és dolgozik, összeköltöznek akkor fél éven belül megkérte volna, de így már nem akarja, elszállt a varázsa, nem így akarta (náluk a családban nem nézték jó szemmel amúgy se hogy gyerek egyből és emiatt vállalt hitelt).

2016. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Ha már 11 éve együtt vagytok, akkor mi a fenéért nem tőle kérdezed????? Csak vagytok már ilyen szinten.
2016. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Valamiért úgy érzi nem fontos a házasság számára. Tudja egyeltalán, hogy Te erre vágysz?
2016. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
51%
Nekem pár hónap után már fejemhez szegezték a kérdést, hogy mire várok ?!? Mikor veszel gyűrűt ? Vettem egy játékgyűrűt, az újjára húztam - kidobatta vele az anyja a kukába, holott csak azt szerettem volna tudatni, hogy legyen kicsit türelemmel, ne siessen hisz alig ismerjük egymást. Végül megkértem, de aztán nem lett jó vége sajnos. Pasiból van ő is mint én,lehet, hogy akarta, de nem úgy alakult, ahogy tervezte, most meg már azt gondolja minek. Esetleg hozd a tudtára finoman, hogy szeretnél egy szép gyűrűt :) Én ebből érteném, hogy mi a szitu. Te ismered, célzásokból is ért vagy csak ha konkrétan megmondod mit szeretnél. Egyébként azt gondolom, hogy az a normális ha egy pár szeretik egymást házasodjanak össze,pláne ha családot is alapítottak. Mindig azt mondom, hogy a dolgok tálalása nem mindegy, egy kevésbé sikerült kaját is lehet úgy tálalni, hogy csorogjon az ember nyála.
2016. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kaptam már kétszer gyűrűt de úgy, hogy én mondtam, hogy azt szeretnék és én választottam ki mind a kétszer. Így elég érdekes.
2016. okt. 15. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!