Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor kéri meg a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kéri meg a kezem?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, 3,5 éve együtt. Ebből több, mint 2 éve közös albérletben lakunk. Előtte is éltünk már együtt.

Van meló, van közös autó.

Olybá tűnik szeret... ha jövőt tervezünk szereplek benne én is... meg közös ház is meg minden.

Őszintén szólva, én többet szeretnék. Szeretném, hogy megkérje a kezem.

Célozgattam már rá, nem is egyszer, de kerüli a témát. Max annyit mond, várjak a soromra. Szerintem esze ágában nincs elköteleződni.

Nem is csak, hogy célozgattam, egyszer romantikus hétvége, szálloda, stb. konkrétan rá is kérdeztem, egy kis piálás, feszültség oldás után, hogy egyszer elveszel majd? Hát majd leesett a székről. Totál elképzelhetetlennek tartja szerintem... nem értem miért.

Pedig úgy érzem minden jó lenne hozzá, szeret. De mégsem ennyire?

A hobbiját szerintem előbbre tartja nálam... közös jövő tervezésénél is először ő meg a hobbija és utána majd közös ház stb. Nem esik jól. Ezt is mondtam már neki.

Mit tegyek? Tuti nem fogom én megkérni őt. Azt sem áll szándékomban kérdezgetni, hogy de mikor már? Meg a célozgatásra is ráuntam már.

Köszi a válaszokat előre is.



2016. júl. 24. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Kepes lenne egy vagyont kidobni egy eskuvore.mikor meg lakasotok sincsen ???

Am meg a hazassag nem garancia a holtomiglant szeretlekre ...

Sok no utana veszti el a fejet es lesz hazi sarkany

Bazira nem ertem h miert ne lehetne szepen egyutt elni hazassag nelkul ..


19 evesen jottem ossze a parommal most vagyok 41 van 2 gyerek haz kocsik ... A hazassag soha nem volt opcio ...

2016. júl. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 H_Vivien ***** válasza:
47%
Lassan 5 éve vagyunk együtt a (mostmár) férjemmel. Hosszú keresgélés után találtunk egymásra, és úgy voltam vele, hogy megtaláltam a számomra tökéletes férfit végre. Semmi nem érdekelt, ha nincs esküvő és együtt, boldogan élünk le egy életet, leszarom a papírt. 7 hónap után kérte meg a kezem, most júniusban volt az esküvőnk. Kicsit elhúzódott, mert lett közben egy gyönyörű kisfiúnk. Ő akarta jobban a házasságot, pedig már egyszer volt nős, ami nem sikeült és, amikor ismerkedtünk közölte, hogy soha többé nem nősül. Engem nem érdekelt a házasság, anélkül is boldog voltam.
2016. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Elso, nem kell leszolni a kerdezot. Van akinek fontos a hazasssag, van akinek nem. Nekem pl fontos volt, a ferjemnek nem de ertem megtette. Egy szo nelkul. Mondjuk nem kenyszeritettem ki semmit csak nyiltam beszeltunk rola. Es nem dobtunk ki milliokat, kis koltsegvetesu eskuvo volt, amit magunknak fizettunk, a sajat szajunk izlese szerint, inkabb egy jo buli volt a baratokkal es a csaladdal, mintsem rongyrazas. Pl menyasszonyi ruham sem volt, egy tortfeher selyemruhaban eskudtem...

Nekunk sincs meg sajat lakasunk, szerintem ezen nem mulik. Ha minden igaz, talan jovore bele tudunk vagni. Masreszt hazaskent sokkal tobb kedvezmenyt lehet kapni lakasvasarlaskor is...


Kerdezo, szerintem ne celozgass. Ulj le es kerdezz ra konkretan. Mondd el neki, hogy ugy erzed ez az o tervei kozott nem szerepel, szeretned tudni, mire szamits. Kerd meg, mondja el az erveit oszinten. Te is sorold fel a tieidet. Aztan gondolkodj : szereted-e annyira, hogy hajlando vagy erte felaldozni ezt az almodat? Nem marad-e benned egy keseru erzes ezutan? Vagy o szeret-e annyira, hogy hajlando legyen elvenni, akar ket tanuval is, kis eskuvon (hetkoznap ingyenes...)


Errol mindenkepp beszelnetek kell, mertt ha az alapelkepzelesek nem egyeznek egy kapcsolatban, annak egy ido utan nem lesz jo vege. Az megmergez mindent, es kesobb sokkal kisebb hordereju dolgokon fog kibukni ez a nezetbeli kulonbseg... Akkor jon majd az, hogy "de persze elvenni sem akartal"...

2016. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2016. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg sem lehet vele beszélni a dolgot akkor mit akarsz még tőle? A vàrj a sorodra pedig kb annyit takar, hogy ne nyaggasd, nem fog belemenni.

Sajnos nem kellesz eléggé. Maximum baràtnőnek. Kényelmes ez így, de ha beüt valami, jön valaki màs akkor könnyebb lelépnie ha nem vagytok házasok. Az ilyenek csak az épp aktuàlis nőt nem akarjàk elvenni. Mellőlük vàrjàk az igazit.

2016. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fru_ ***** válasza:
100%
" Hát majd leesett a székről. Totál elképzelhetetlennek tartja szerintem..." - szerintem is.
2016. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha olyan regota egyutt vagytok es ugy erzed hozzamennel, miert nem tudsz vele leulni es ezt megbeszelni? Ne hagyjon mar ennyire ketsegek kozy
2016. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!