Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kéri már meg a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri már meg a kezem?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, a párom 28. 2 éve vagyunk együtt, minden jó közöttünk. Ő azt mondta meg akarja kérni a kezem, de most még túl fiatal vagyok hozzá. De ez hülyeség. Én akár családot is vállalnék vele, nem vagyok olyan, mint a többi ennyi idős. Nem akarom kiélni magam, nekem csak ő kell. Miért olyan nehéz ezt elfogadnia?
2016. máj. 19. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Engem azért nem kér meg, mert még nincs meg a diplomám és nem dolgozok... Te hogy állsz ezekkel?

Illetve itt sokaktól olvastam, hogy legalább x évig együtt akarnak élni előtte.

2016. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Miért akarsz mindent elrontani a türelmetlenségeddel? Élvezd a vele töltött időt, szeresd. Csak ez számít! Egy darab gyűrűtől ne várj nagyobb boldogságot, és tényleg 20 évesen nagyon fiatal vagy még az eljegyzéshez.

Az egy dolog, hogy MOST úgy gondolod, de nem telik bele 1-2 év és azon kapod magad, hogy buliznál és pasiznál. :D

23/L

2016. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 24 és teljesen más ember vagyok, mint 20 évesen voltam. Ilyen fiatalon még rengeteget változnak az emberek. Persze lehet, hogy te pont nem fogsz, de reálisan nézve teljesen jogos a párod nézőpontja. Ne siettesd a dolgokat, majd ha 10 év múlva is ezt mondja, akkor lesz baj, de most nincs.
2016. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Talán mert még ott a tojáshéj a seggeden, és csak két éve jártok, ami kb. semmi? Együtt éltek egyáltalán?
2016. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok olyan, mint többi ennyi idős."


Ez a szokásos duma.Általában meg igen.


"Nem akarom kiélni magam."


Igen-igen tudom hogy nem.De majd egy hónap múlva meg jön a kérdés.Segítsetek már nem kívánom a párom.Az szomszéd srác jobb.Mit tegyek?


Szal ne igyál előre a medve bőrére.

2016. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

1. Ez nem kifogás


Kérdező:

20 évesen hová rohansz? 2-3 év múlva hozd fel újra, beszéld meg vele. Ha addig sem szánja rá magát akkor nem hinném hogy téged akarna élete párjának. És ha szakítotok, még mindig van egy csomó időd magadhoz való párt találni.


Többet szerintem ne nagyon várj rá, felesleges, ha te házasságban akarsz élni, mert csak elpocsékolod a fiatalságod egy számodra jövőtlen kapcsolatra.

2016. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Együttéltek már?
2016. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, megkéri a kezed. Igent mondasz. Még 4 évigy jegyben jártok az jobb?

Vagy nézzük meg a szemszögedből, mit vársz a házasságtól? Magic

2016. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint meg fog majd ha úgy érzi eljött az idő, de még várni akar, nem fogja elkapkodni, 2 év nem sok idő (Együtt éltek?), sokat változhatsz még és szeretné látni hogy merre haladtok. Előbb fel kéne építeni egy kis saját életet és utána. Dolgozol már?
2016. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, de édi vagy... :)

Ne aggódj, ha tényleg minden rendben, akkor meg fogja kérni a kezed, ez biztos! Csak hát 20 évesen 2 év után... hova rohansz? Felesleges kapkodni, hidd el. Ha minden rendben, és mondjuk újabb 2 év múlva is rendben, nem tök mindegy, hogy gyűrűvel van rendben, vagy anélkül? Még biztos nem érzed, de 2 év az még nagyon az eleje egy kapcsolatnak, kvázi ott a tojáshéj a kapcsolatotok fenekén, meg persze a tiéden is...

Az az igazság, hogy 20 évesen egy 2 éves kapcsolatban eljegyzésen pörögni egyszerűen vicces. Pár év múlva meglátod.

Azért megpróbálom érzékeltetni, hogy te is lásd: ez nekünk (és a párodnak!!!) olyan, mintha mondjuk egy 8 éves meglátna a boltban egy csomag óvszert, és kitalálná, hogy neki az kell (az óvszer itt az eljegyzés metaforája, remélem nyilvánvaló :P). Nem tudja, hogy mi az, azt se, hogy mihez fog majd vele kezdeni, de oooolyan szépen csillog a csomagolása, kell és kész. Oké, hogy anyu (=párod) azt mondja, hogy kicsi hozzá, meg mindenki azt mondja, hogy kicsi hozzá, de ez nem igaz, mert ő már nagy, és a tanítónéni is megmondta, hogy ő meeennyire okos és érettebb a koránál, szóval igenis neki az már való, és most azonnal akarja. Meg hát látta már, hogy a barinőinek is van olyan (ami igazából dobozos cukorka, csak hasonlítanak külsőleg... az óvszert a barinők sem ismerik), szóval neki is kell, és ha nem kapja meg, akkor őt anyu nem is szereti eléggé...

Nah, kb. ilyen vagy a mi, a párod, és a pár évvel későbbi önmagad szemében. Remélem, segítettem, ill. azt is, hogy nem akarod, hogy a párod ilyennek lásson, úgyhogy leállsz a butasággal egy pár évre.

2016. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!