Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az normális hogy 2 év jegybenj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 2 év jegybenjárás után sincs még semmi testi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Csókon és ölelésen kívül még nem volt köztünk semmi. 3 éve ismerem a barátnőmet, 2 éve el is jegyeztem és azt mondja, hogy nagyon szeret és én vagyok a mindene, de szexuálisan valahogy nem nyitott felém. Én szoktam néha próbálkozni és jelzem felé, hogy szeretném már a dolgot, de ő mindig elutasít. Türelmes embernek tartom magam, de azért 2 év mégis sok idő. Ti mit tennétek a helyemben? 31/F

2016. okt. 17. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve el sem jegyeztem volna.
2016. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Lehet aszexuális. Természetesen otthagynám. Miért nem beszélitek meg, hogy neki mi az elképzelése erről? Lehet vallásos és a házasság előtti szexet nem engedi meg magának.
2016. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Le a kalappal h ennyit vársz rá :)

Házasság elött mindenképp legyen testiség. Ha nem is szex de vmi kényeztetés féle. Lehet h ő csak házasság után engedi?

2016. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
66%

Furák vagytok mind a ketten. Szerintem ha konkrét szex nem is, de valami intimitás lehetne köztetek. Én legalábbis amikor beleszerettem a páromba, folyton arról fantáziáltam, hogy hogyan fogunk szexelni és bár vártunk egy kicsit mert szűz voltam, de előtte is volt intimitás. Nem bírtuk megállni, akartam testileg is. Volt, hogy a ruhán keresztül imitáltuk a szexet. Simogatott ruha alatt...


Szóval nálunk felkapcsolták a hőfokot rendesen. Pedig szende szűz voltam.


Szóval ennyiből én vagy arra következtetnék, hogy a nő aszexuális, vagy arra hogy benned a biztonságot látja, de nem a férfit.


A vallásosságot azért nem keverem ide, mert a mélyen vallásosak között is van intimitás. Max nem elmélyült.

2016. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is fura. Én 2 éve ismertem a barátomat, mielött összejöttünk volna. Sosem volt még elötte barátom, szűz voltam, mégis mikor összejöttünk, 2 hét után mondtam neki, hogy mostmár szexeljünk már, mert már mióta erre vágyok, hisz szeretjük egymást. Féfi létére ő akarta kicsit halogatni
2016. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem tartom normálisnak.Max.50 évnyi házasság után.
2016. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
1 év szexnélküliség után eljegyezted? S azután még két év? Durva... én hanyagolnám ezt a kapcsolatot... vagyis hanyagoltam volna már az első hónap után.
2016. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj de te is elég defektes lehetsz ha ilyen csaj mellett vagy két éve.
2016. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Itt inkább az a kérdés, hogy mi oka van rá.

Lehet, hogy elvből nem szeretne testi kapcsolatot házasság előtt. Lehet, hogy valami betegsége van.

Sok indoka lehet, inkább erről kéne őszintén beszélgetni.

2016. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a kérdés,hogy mi a p...csáért nem vagytok képesek megbeszélni ezt?

Egy év után eljegyezted úgy,hogy nem volt.köztetek szex? Oszt minek?? Ezért,hogy utána még 2 évig ne legyen??

Hová süllyed az emberi kommunikáció?

2016. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!