Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 6 éves kapcsolat, ebből 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves kapcsolat, ebből 3 év együtt élés után normális, hogy vágyom az eljegyzésre? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Együtt tervezzük az életünket,mindketten családcentrikusak vagyunk,hiszünk a házasság szentségében...Beszéltünk már róla,ő is szeretné,mégsem történik már közel egy éve semmi.Sztem totál el van felejtve(nem,ez nem egy "elterelési hadművelet",mondván,hogy hamarosan meg fog kérni,csak "terel",hanem tényleg totál nem tartja fejben a dolgot.(Csak akkor nem tudom miért mondja,hogy ő is szeretné...Tudom,hogy mindenki más,egyik férfi ránéz élete párjára,és onnantól azon mesterkedik,hogy tehetné boldoggá,minél emlékezetesebbé a napot,míg vannak az ilyen pasik,mint az enyém,együtt élünk és belekényelmesedik(úgy értem segít mindenben,jól megvagyunk,de "elfelejti" fentebbi szintre léptetni a kapcsoltunkat,miközben tudja,hogy ez nekem mennyire fontos,és nem mellesleg az ő elveivel is egyezne ez a szándékkimutatás...)Engem az érdekelne,hogy mi a franc jár ilyenkor valójában az agyatokban? (a házasságellenes férfiak véleménye ide nem fog passzolni,mert nem erről van szó,minden egyéb felfogás érdekelne...) 26N 29F

2012. dec. 30. 23:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%

Mivel eljegyzés nélkül is megkapja a tiszta ruhát, meleg ételt meg az ingyen szexet ez az állapot így tökéletesen megfelel neki-kisebb a felelősség de a kényelem adott. Megtanultam már, hogyha egy férfi húzza-halasztja a házasságot, főleg több éves együttlét után, akkor (sajnos) ez áll fenn.


27 N

2012. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
44%

"ényleg totál nem tartja fejben a dolgot.(Csak akkor nem tudom miért mondja,hogy ő is szeretné..."

Na most azt mondja, hogy szeretné aztán mégsem kér meg vagy azt mondTA, hogy szeretné és azóta nem kért meg?

Első esetben vagy készül rá vagy bizonytalan vagy nem akar, második esetben valami megváltozott és már nem akar.

Normálisnak normális de lehet, hogy ő valójában egész máshogy képzelte vagy már máshogy képzeli.

2012. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
1. nél a pont
2012. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy valaki nem házasságellenes, nem azt jelenti, hogy házasodni is akar. Én se vagyok házasságellenes, mégse akarok feleséget. Meg most őszintén, miért jegyezzen el? Így is megkap mindent, így is jó minden és a "függetlensége" is megmarad. Nem bántásból, de ezt egy nő nem értheti...
2012. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%
Most nézem, hogy tévedtem. Az első válaszoló kivétel, ő érti:)
2012. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
ennyi:minek ha igy is megkap mindent?
2012. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
60%

"egyik férfi ránéz élete párjára,és onnantól azon mesterkedik,hogy tehetné boldoggá,minél emlékezetesebbé a napot" itt a lényeg, amit írtál. Minden férfinak ilyennek kell lennie, a többi csak duma.

Ilyen nincs normális esetben, hogy "elfelejtem". Ha tényleg szeretek valakit, akkor gondolkodás nélkül megteszek érte bármit. Te biztos vagy magadban, és érzéseidben.....

2012. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Na jó,és akkor ilyenkor mi van?Más férfi is mindent megkap,mégis megkéri párja kezét.A férfi válaszolónak üzenem,hogy igen,ez az a tipikus mi nem értjük a férfiaknak ezen oldalát,míg ők nem értik nekünk nőknek mi olyan fontos abban a szimpla gyűrűben(miközben nekünk ugyebár az nem egy gyűrű,nem mint tárgy lényeges.) :D Sok pár itt csúszik el az tény.Az is tény,hogy sok férfi 30 év alatt nem is gondolkodik házasságon(főképp Pesten),míg mi nők ezt úgy látjuk,hogy nem mindegy,minek várni,ha elviekben mostantól örökre együtt leszünk... :D Ami vicces az egészben,hogy a kisbabákra meg ő hívja fel a figyelmem,hogy milyen kis manó van 3m-re tőlünk...NEM ÉRTEM! :D Sztem megkérem én.... XD (nyugi ez vicc volt)
2012. dec. 31. 00:50
 9/47 anonim ***** válasza:
94%
1. vagyok: igen, mint írtam, lefutottam már ezt a kört én is, keserves tapasztalat volt, de felettébb hasznos. A mostani párommal 1 éve vagyunk együtt: vele már kb. fél év után tisztáztam, hogy itt nem lesznek játszmák, célozgatások, női praktikák, pszichológiai hadviselések a részemről, hogy vegyél már el meg a többi: az emberben gyorsan kialakul az érzés, hogy az adott nő vagy férfi az-e, akivel le akarja élni az életét vagy sem. Ha nem, semmi baj, viszont akkor hadd meneteljek tovább egyedül a lenini úton anélkül, hogy fölöslegesen rabolná az időmet, mert nem vagyok már tinilány. A lényeg, hogy karácsonykor előkerült a gyűrű:)
2012. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ezen gondolkodtam már én is...de ismerem,és tudom,hogy ő ilyen...Aztán lehet csak magamnak is bemagyarázom... :/
2012. dec. 31. 00:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!