Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha drágább a számítógépem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha drágább a számítógépem, mint az eljegyezési gyűrű?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megkértem a barátnőm kezét egy 230e Ft értékű gyűrűvel. Ugyanebben az időszakban vettem magamnak egy új számítógépet, ami mindennel együtt ennek durván a duplájába került. Most a menyasszonyom véletlenül megtalálta a számlát a gyűrűről, és kicsit megsértődött, hogy ennyivel olcsóbb volt a gyűrű, mint a számítógép, mondván "a számítógépet jobban szereted, mint engem?".


Szerintetek jogos a sértődés? Hiába védekeztem azzal, hogy az egész esküvő mindenestől a számítógép sokszorosába kerül, "az más".


2016. okt. 19. 18:52
1 2 3 4
 1/31 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%

Persze én meg a lakásomat meg az autómat is jobban szeretem nála.:DDDD


Mi ez a retardáció?

2016. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
A gyűrű az csak egy gyűrű, nézzen ki jól meg ne bizsu legyen, de ezen felül nem számít az ára és 230 000-ért már gondolom lehet elég szépeket kapni. Én is inkább a számítógépre költenék és egy jó gép nem olcsó.
2016. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Ugye ez csak kamu kérdés? :)

Szerintem becsültesd fel a házad és az autód, és ennek megfelelő értékben vegyél gyűrűt, nehogy hiszti legyen, hogy jobban szereted, mint őt.


Egyébként a kicsike keveri a dolgokat. Nem megvenni akarod, hanem megkérni a kezét.


Ha nem kamu, akkor jobb, ha keresel olyan feleségnek valót, aki téged szeret, nem a pénzedet.

2016. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Hinnye, én még le is cseszném a párom, hogy egy nyamvadt gyűrűre ennyit költött. Ha kihasználod rendesen a drága számítógépet és ahogy látom a gyűrű árából, egyáltalán nem az ő kárára ment, akkor aztán rohadtul semmi kifogása nem lehet. És biztos vagyok benne, hogy rá többet költöttél eddigi életedben mint a számítógépre. Én párszor átgondolnám, vele akarom-e leélni az életem...
2016. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
retardált egy világot élünk
2016. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jogos a sértődés. Bizonyára tisztában voltál azzal, hogy egy "magas fenntartású", hisztis, gyökkettő IQ-val rendelkező libát tervezel elvenni, akkor meg ne csodálkozz, ha hozza a formáját.
2016. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Kérd vissza a gyűrűt, és érdeklődd meg, mennyit adnának érte!
2016. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Ajándék lóna, ne nézd a fogát. Ha nem tetszik neki a gyűrű, adja vissza.
2016. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%
Én egy bizsun sem sértődnék meg, ha szeretem azt, aki adja, és vele akarom leélni az életem. Viszont a te eljegyzési gyűrűd árából nagyon jó kis gépet tudnék összerakni. Milyen csodamasinát vettél, ami ennek a duplájába került?
2016. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 5000 Ft volt a lánykérős gyűrűm :D Valahogy mégsem volt kéréses, hogy mondjuk jobban szeret a párom pl. az acélbetétes bakancsánál :D Csak hogy ne rögtön valami drágábbat említsek.
2016. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!