Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jó ötlet így megkérni a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így megkérni a kezét?

Figyelt kérdés

A barátnőm imád rejtvényt fejteni, ezért arra gondoltam, hogy az egyik grafikus ismerősömet megkérem, hogy készítsen számára egy újságot.

Rendes borító, karikatúrák, képek, stb. tényleg mintha egy igazi lenne. Az utolsó rejtvény megoldása pedig az lenne, hogy : "Elmegyünk hawaiira?"

(Már régóta mondogatja, hogy oda menjünk nászútra, ha végre ráveszem magam, hogy elvegyem)

Direkt ajánlanám, hogy azt oldja meg először, mert nagyon poénos a megoldás.

A rejtvénynél meg egy olyan kép lenne, ahol egy tipikus nagyorrú pasi és nő napozik a tengerparton.


A többi megoldásból meg egy szerelmi vallomás jönne ki. Amit azután árulnék ha "igent" mondana:)


2016. nov. 4. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon találó és kreatív megoldás én biztos örülnék neki szerintem a barátnőd is odáig lesz érte szóval hajrá :)
2016. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuper ötlet :)
2016. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, mindenképpen valósítsd meg! :)
2016. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Tökjóóó ötletes :)

sok boldogságot :-*

2016. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnék hàzasodni meg rejtvényt fejteni nagyon örûlnék egy ilyen lànykérésnek.

n24

2016. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Messzemenoen a legjobb otlet amivel itt talalkoztam! :)
2016. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szuper ötlet!

Még nekem is, aki hidegrázást kap a rejtvényektől. :)

2016. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon szuper ötlet. végre nem egy sablonos lánykérés.

Sok boldogságot! :)

2016. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kratív és szuper ötlet :) biztos értékelni foga. Sok boldogságot :)
2016. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon jó!!! Remélem, az én párom is majd ilyen kreatív és személyes lánykérést talál ki nekem. :D
2016. dec. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!