Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kezeljem a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a helyzetet? Hülyén érzem magam.

Figyelt kérdés

Egy jó barátomnak elmeséltem hogy hamarosan megkérem a párom kezét. Erre ő közölte a párommal. Mikor rákérdeztem miért mondta el mikor meglepetés lett volna, annyit felelt hogy bocs, azt hittem tudja. Már a gyűrűt is mutattam neki. Most teljesen kínosnak érzem. Ez tegnap reggel volt , azóta se tudom hogy kezeljem ha haza érek munkából és meglátom őt. Holnap érkezem külföldről, együtt élünk.

valami tanács? Igy hogy adjam oda a gyűrűt neki, nem lesz meglepi és tök fura.

köszi hogy elolvastad.

34F



2016. dec. 2. 08:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nem most akartam odaadni neki. Vártam a megfelelő pillanatra.
2016. dec. 2. 08:19
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

En nem mondanek semmit es most nem kernem meg a kezet hetekig. Haha. A meglepi meglesz :D

A gyuru meg nem romlik meg. Esetleg felteheted a karacsonyfara egy aranymadzaggal a tobbi diszhez. Meg egy kis szivecske alaku papirra rairhatnad"Hozzamjossz ,Edesem?" Ez viszont igx meglepi lenne. Ha gyakorizik,akkor privatban adok mas otleteket,h kerd meg.

N

2016. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Hat, elegge gaz a baratod reszerol....viszont...valoszinuleg ekeg komoly a kapcsolatotok, tehat beszeltetek mar eljegyzesrol, tavolabbi tervekrol, hazassagrol, gyerekekrol...tehat tisztaban vagytok vele, hogy egymassal terveztek, es hogy ezek utan tervben van az eljegyzes, megha nem is volt kimondva, hogy mikor. Erted, mit akarok ezzel mondani...a baratod elmondta, hogy megkered a kezet, a baratnod reakcioja fejben jo esetben: oke, ezt eddig is tudtam, hogy meg fog kerni..lehet hogy hamarosan?

Ezek utan nincs mit tenni, tegy ugy, mintha mi sem tortent volna, ne hozd szoba, tutira o sem fogja kovetelni, hogy hol is az a gyuru dragam, hisz a peti azt mondta, hogy.... egyszeruen varj 2-3 honapot, mig elfelejti, es akkor elcsipsz egy nem vart pillanatot, es biztosan meg fog lepodni, mert mar nem szamitana ra, ugy mint pl. most

2016. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi. Irhatsz privatot. Karacsonykor nem akartam kegkerni. Se évforduló, se születésnap. Túl egyértelmű lett volna. Így szándékosan egy hétköznapi egyszerű napra gondoltam persze kis köritéssel hozzá, igy biztos nem sejtett volna semmit.Mar beszeltünk erről hogy egyszer komolyabbra tesszük a kapcsolatunkat. Ugy hogy annyit tudott hogy szeretnem ha feleségem lenne. De igy fura hogy konkretan tudja hogy megvan mar a gyűrű is és hülyén érzem magam tőle.
2016. dec. 2. 08:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Van közös babánk már és igen komoly a kapcsolatunk. Tervezünk egymással josszútávra. 1 éves már a lányunk
2016. dec. 2. 08:42
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Amugy ehhez mekkora bakteriumi agyhely szinten kell lenni, hogy kozold egy novel, hogy "a baratod azt mondta nekem, hogy meg fog kerni! Hat nem szuper? Jaaaaaaaaa.... hogy nem tudtad?!". Felhaboritoan ostoba emberek vannak, eskuszom.
2016. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért foglalkozol olyan hamis barátokkal, akik ennyire surmók? A barátság fogalma nem egyenlő azzal, hogy mennyi ideje ismeritek egymást, hanem annál sokkal több.
2016. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Megoldás: nyugodtan elmondod barátnődnek, hogy igen, gondolkodsz már ezen egy ideje, nem számítottál a "barátod" viselkedésére és megkéred, hogy engedjen neked ő erre még pár hónapot, hogy megnyugodjon a helyzet, ez nagyon fontos.
2016. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A "barátod" egy suttyó paraszt. Attól még legyen egy romantikus lanykéres. Nehogy már odaallj elé, hogy hát megakartalak lepni de akkor tessék...Egyébként biztos hogy elmondta a barátnődnek? Nem pont igy akar a "barátod" beszivatni hogy te magad cseszd el?
2016. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elmomdta neki igen

Mert irt smst a parom hogy mi ez a gyűrűs story. Telefonon beszeltünk , mondtam neki igen mrgakartam kerni de el lett ba@va es hogy furan érzem maga. Erre annyit felelt hogy ne érezzem hülyén magam. Bár tudja milyen érzés lehet mert vele is detto ez van.

Szerintem stornozom idénre már. Majd jövőre valamikor. Tudom hogy igent mondana ugy hogy mindegy hogy most vagy kesőbb. Valojában lánykérés formáját se terveztem előre. Ahogy épp jol kijönne. Vártam a megfelelő időpontot. Hogy hol lett volna az le van fixálva a többi magától jönne. Nem szeretek tervezni mert az ugysem ugy sül el mint ahogy meg álmodja az ember. :-)

2016. dec. 2. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!