Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Idén leszünk 3 éve együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén leszünk 3 éve együtt a barátommal. Szeritetek megfogja kérni a kezem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon jól kijövünk egymással,igaz az a kezdeti szenvedélyes érzés már nincsen meg.De! Szeretjük egymást nagyon.Idén végzek az egyetem,és felajánlotta,hogy költözzek hozzá:) Szerintem 3 év nem kevés..ha igazán komolyan vesz és szeret,akkor elvesz.Elvégre benne van már ebben a korban (32 éves)


Szerintetek?


2016. jún. 11. 12:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Először költözzetek össze, aztán meglátjátok. Három év valóban nem kevés, jó úton haladtok, de hová akarsz házasodni mikor egy napot nem éltetek együtt?
2016. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Ez a beszéd! Mondd ki a nyilvánvalót!


"Ha igazán komolyan vesz és szeret, akkor elvesz"

Ergo, most még nem vesz téged komolyan és nem is szeret, de mihelyt felhúzza a gyűrűt onnantól fog szeretni és komolyan venni. Addig, ezt a 3 évet le is húzhatod, semmit sem jelent! Ez van szió...!

2016. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Házasodni akarsz? Durva vagy. Mi 3 és fél éve vagyunk együt és 2 éve vagyunk egy fedél alatt de még biztos nem mennék hozzá. Szép idő a 3 éve de a házassághoz szerintem több idő kell. Sokan elsietik azért végződik az esetek 90%-a válással. De ezt te tudod. Szerintem ő még várni akar vele.
2016. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Egy ideje célozgatok rá neki.Veszi a lapot,de tényleg nem lépett eddig.


25 feletti vagyok,nem leszek fiatalabb.Tehát nagyon jó lenne végre megállapodni

2016. jún. 11. 12:22
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Hármas, ne írj hülységeket. Amióta mindenki összeköltözget, meg kipróbálják egymást, azóta 50% a válások aránya... pont hogy javulnia kellett volna az arányoknak, ha neked lenne igazad.
2016. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként 3 év után már illene tudni eldönteni, hogy mit szeretne.
2016. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem ismerjük meg sem a párod, sem téged, nem látunk bele a kapcsolatba. Ismerek 30-on felüli férfiakat, akik közül néhány kapcsolatban van, de nem gondolnak még házasságra. Van, akinek ez nem olyan fontos vagy még ráérnek vele.


Az mindenképpen jó jel, hogy együtt szeretne élni veled, de lehet, hogy a lánykérés még várat magára egy kicsit.

2016. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Együttélés nélkül nagyon nagy butaság lenne. Én is most végzek majd, 3 és fél éve együtt vagyunk, 3 éve együtt élünk de még nem történt meg. Attól még hogy 3 éve jártok, annak köze sincs az együttéléshez, szerintem felesleges elsietni, nem is tudjátok, hogy működne-e. Minimum egy év együttélés kéne, hogy megismerjétek egymást mindennel együtt. Egyébként ezt vele beszéld meg, hogy mik a tervei. Erről sem beszéltetek még?
2016. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Előbb éljetek együtt, hogy lássátok milyen egy fedél alatt. Én nem mennék addig hozzá senkihez, míg nem éltem vele együtt. Mi is 3 éve vagyunk együtt a párommal, 1,5 éve együtt élünk és most van az a pont, amikor bátran igent mondanék neki. Szóval előbb próbáljátok ki az együttélést. És elhiheted, hogy már az is jó jel, hogy felajánlotta, hogy költözz hozzá. Lehet hogy benne van a korban a 32 évével, de biztosan nem hülye, hogy csak úgy vaktában megkérje a kezed. Előbb-utóbb úgyis megfogja, addig meg légy türelmes, ülj le vele, beszéljétek meg, ki mit akar a közeljövőben. Célozgatni meg teljesen felesleges.
2016. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt azt a nagy összeköltözősdit. Mármint, hogy minek kellene kiderülnie alatta és miért kellene megelőznie az eljegyzést.

Mi 2,5 éve vagyunk együtt, 1,5 éve élünk együtt, de abszolút semmi nem derült ki róla közben, amiről előtte ne tudtam volna.

Nővéremék szintén nem költöztek össze az eljegyzés előtt, mégis együtt élnek már 5 éve.

Szerintem lehet azt érezni, hogy működőképes-e a kapcsolat és nem kell ehhez összeköltözni. Nem tudok olyanról az ismerőseim között, akik amiatt mentek volna szét, mert összeköltöztek.


Egyébként beszéltetek már a házasságról? Jelezted neki, hogy neked ez fontos és részedről semmi akadálya? Ő szokott róla beszélni?

2016. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!