Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan, aki ért a gyűrűkhöz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki ért a gyűrűkhöz?

Figyelt kérdés

El akarom jegyezni a páromat. Régebben beszélgettünk már erről, és nagyon jól ísmerem, tudom, hogy nem akar ilyen csilivili, drága ékszeres gyűrűt. Egyszer látott egyet, amibe teljesen szerelmes lett, és mondta, hogyha egyszer eljegyzem, akkor ő ilyesmi gyűrűt szeretne. Ez csak egy sima karikagyűrű, királykék színű, 2mm-es.

Így néz ki: [link]



Az egyetlen problémám vele, hogy félek, hogy nem lesz tartós. Semennyire nem értek ehhez, úgyhogy azt szeretném kérdezni, hogy található-e ilyesmi "stílusú" gyűrű ezüstből esetleg aranyból valahogyan? Vagy akármi másból, a lényeg, hogy tartós legyen. Az, hogy csak 3000 Ft körül van, nekem annyira nem tetszik. Vagy ez tartós? Valakinek tapasztalat? Kérlek segítsetek!


2017. febr. 3. 11:55
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

úgy látom ez wolfrám gyűrű? A fekete színű az nem kopott.

Ha festett rajta a réteg, akkor idővel kopik.

Érdemes a vásárlás előtt az eladótól kérdezni, hogyha kopna az sem gáz, mert lehet ezt a folyamatot megelőzni is.

2017. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kíváncsicska ***** válasza:
Szerintem ez bizsu.És azok nem tartósak.Ilyen színű arany, ezüst és nemesacél ékszet nem láttam még
2017. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hirtelen én orvosi acélnak nézem, és ha az,akkor nagyon tartós, szinte csak elhagyni lehet és ami jó benne, hogy fémérzékenyek is használhatják.
2017. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"Van olyan, aki ért a gyűrűkhöz?"

Szauron nagyúr!

2017. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sokszor rendeltem innen már magamnak ékszert, sok benne a túlárazott bizsu! A nemes ékszerek pedig drágák, annyira nem könnyű velük garit intézni plusz nincs méretre igazítás, látatlanban pedig rizikós venni így..

Ékszerüzletekben is van ilyen, a legtöbb helyen csinálnak igény szerinti gyűrűt.

2017. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen wolfram.



Utolsó: tudnál ilyen ékszerüzletet mondani? Budapesten? És megfizethető áron? :)

2017. febr. 3. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi vidéken csináltattunk (Kecskemét) gyűrűt, így pesten nem vagyok ismerős egyáltalán. A férjemébe van colorit betét (ez olyan mint a fogtömés, színezhető strapabíró anyag, bármilyen szín, lehet matt is és lehet az egészre kérni és az alapgyűrű fehérarany!).

Ez attól függ mennyi a kereted, miből akarod az alapgyűrűt, viszel-e anyagot, mert pl a Feil vállal módosítást/egyedi gyűrűt vagy Zsendovics colorittal foglalkozik. Én csak őket ismerem mert tesóm járt náluk egyedi gyűrű miatt. De ez nem 5000Ft sajnos.

2017. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nme tudom, hogy a párod konkrétan milyen, de ÁLTALÁBAN


a nők nem egy 3000 Ft-os szarral akarnak eljegyzést, mert ez egy nagyon fontos dolog az életükben, és lehet, hogy a barátnőd régen, pillanatnyi érzelmei hatására mondta ezt, de azóta már nem is emlékszik erre. Azonkívül a nők többsége (persze lehet, hogy a te barátnőd kivétel) nagyon értékeli azt, ha sok pénzt költesz rá.)


Ha rám hallgatsz, akkor arany vagy platina gyűrűt veszel (ma már az ezüst is félig-meddig bizsunak számít), NINCSEN OLYAN NŐ, akinek nem imponál a nemesfémből készült ékszer.


Én csak annyit mondok, hogy az én feleségem mielőtt engem megismert volna, semmilyen arany ékszert nem hordott, csak bizsukat. Én kis gyémántokkal kirakott sárga arany gyűrűt vettem neki eljegyzés alkalmával (tudtam, hogy nem szereti a nagy köves gyűrűket), ami kb 100e Ft volt. Na, azóta le sem vette a gyűrűt, és nagyon-nagyon tetszett neki. Nem mondtam meg, hogy mennyibe került, de azt mondtam neki, hogy igen, igazi gyémántok és igazi arany. Hát, imponált neki a dolog.


Ne felejtsd el, Diamonds are a girls best friend.

Ebben a tekintetben a nők egyformák.


Szerintem.

2017. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az általad linkelt gyűrű dimenzióiból kiindulva ezek szerint egy viszonylag keskeny, egyszerű gyűrűt szeretnél. A nemesfémek "festése" inkább zománc szokott lenni, nem csak lepingálják valamivel. Ha ilyen vékony gyűrűt akár ezüstből akár aranyból rendelsz, nem lesz túl tartós, ezek puha fémek, karcolódni, deformálódni fognak, hiába kerülnek több pénzbe.

Lehet érdemes lenne megkérdezned ezt az ékszerészt aki titánnal is dolgozik és vannak oxidálással színezett titán gyűrűi is. Na, az valószínűleg tartós! [link]

2017. febr. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelőnek csak annyit, hogy az nem a gyűrű dimenziói, hanem a paraméterei. Nagy különbség!
2017. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!