Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan, aki ért a gyűrűkhöz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki ért a gyűrűkhöz?

Figyelt kérdés

El akarom jegyezni a páromat. Régebben beszélgettünk már erről, és nagyon jól ísmerem, tudom, hogy nem akar ilyen csilivili, drága ékszeres gyűrűt. Egyszer látott egyet, amibe teljesen szerelmes lett, és mondta, hogyha egyszer eljegyzem, akkor ő ilyesmi gyűrűt szeretne. Ez csak egy sima karikagyűrű, királykék színű, 2mm-es.

Így néz ki: [link]



Az egyetlen problémám vele, hogy félek, hogy nem lesz tartós. Semennyire nem értek ehhez, úgyhogy azt szeretném kérdezni, hogy található-e ilyesmi "stílusú" gyűrű ezüstből esetleg aranyból valahogyan? Vagy akármi másból, a lényeg, hogy tartós legyen. Az, hogy csak 3000 Ft körül van, nekem annyira nem tetszik. Vagy ez tartós? Valakinek tapasztalat? Kérlek segítsetek!


2017. febr. 3. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Dimenziónak a térbeli kiterjedést nevezzük, paraméternek bármilyen tulajdonságot nevezhetünk. Én a térbeli kiterjedésről beszéltem, az talán nem az én hibám, hogy kedves #10 szókincse nem elég gazdag, vagy nincs tisztában jelentésekkel, de én kérek elnézést.

Tehát az, hogy ez egy keskeny gyűrű, ez térbeli jellemző, "dimenzió".

Ha csak menőzni akarnánk idegen fogalmakkal, dobálhatnánk a paramétert is, hiszen azt bármire használhatjuk.


De ha esetleg sikerülne értelmezni az egész válaszomat (ami válasz a kérdésre, szemben a 10. "válasszal", aminek a kérdéshez semmi köze), akkor kiderülne, hogy igenis fontos kiindulási alap a dimenzió (tehát még egyszer mondom, a linkelt gyűrű térbeli kiterjedése).

Sőt azt is mondhatom a különbség érzékeltetésére, hogy "igenis fontos kiindulási paraméter a dimenzió".

2017. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
8-as nem értek veled egyet. Nemrég kérte meg a párom a kezem. Ezüst gyűrűvel. A karika gyűrű fehér arany lesz, az is csak azért, mert anyosék magyaráztak a hagyományrol és nem tetszett nekik, hogy nem vagyok hajlando sárga aranyat felvenni. Most nézzetek hülyének, de ha aranygyűrűvel kért volna meg, igent mondtam volna, de nem vettem volna fel a gyűrűt. Ja és nekem nem kell, hogy 100e ft legyen a gyűrű, sőt... ugyhogy a gyémánt nem a nő legjobb barátja. Nekem nem minden a pénz. Nyilván fontos, hogy tartos legyen és szép. A körítés is fontos, de nem vagyok anyagias.
2017. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!