Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jelezzem a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a páromnak, hogy ne jegyezzen el az előző barátnőjének vett gyűrűvel?

Figyelt kérdés
Úgy jött le, hogy már megvan a gyűrű, amivel meg szeretne kérni, és elég valószínű, hogy már előttem is megvolt neki, tehát nyilván az előző barátnőjének vásárolta, csak sosem használta fel. Azt még a kapcsolatunk elején kérdeztem tőle, kérte-e már meg lány kezét, és azt mondta: nem, de ettől még megvehette neki, és nem esne jól, ha azt kapnám, amit más lánynak szánt. :( Az nem álmaim lánykérése lenne úgy már (pedig mindig arra vágytam). Hogy vezessem rá, hogy azzal a gyűrűvel inkább meg se kérjen? Konkrétan kimondani nem szeretném, mert nem biztos, hogy volt barátnőjének vásárolta. Pénze van, tehát tudna újat venni, vagy lecseréltetni...nekem meg egy olcsó gyűrű is tökéletesen megfelelne, csak mikor megveszi rám gondoljon.
2017. ápr. 19. 10:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mond el neki nyíltan, hogy ettől félsz. Tényleg. Kedvesen, törékenyen, aranyosan.
2017. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az is lehetlehet, hogy orokolte. A mi csaladunkban pl szokas, hogy a szuloktol/nagyszuloktol kapja a par az eljegyzesi gyurut elore, aztan amikor kell, akkor felhasznalja az ember. Nekem is van mar karikagyurum meg eljegyzesi gyurum, a mamameket kaptam meg, pedig 18 eves vagyok, kanyarban nincs megmeg eljegyzes.
2017. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!! a 7#-nek teljesen igaza van.

"úgy jött le"

"valószínü"

"megvehette"

Kicsitse kombinálod túl.

Nőként mondom ne viselkedj így egy férfival mert hamar elege lesz belőled.

Csoro lemegy a boltba azt te meg kitalálod hogy dugni ment hosszú kapcsolat lesz a tietek.

2017. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy az előző barátnőjének is pont ugyanakkora az ujjmérete?
2017. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hat nekem peldaul az eljegyzesi gyurum a ferjem csaladjanak a 19. szazadi gyemantgyuruje volt amit az anyosom kapott anno a nagyszuloktol, es annak elotte pedig a nagymama kapta a nagypapa szuleitol es igy tovabb.

Amikor a ferjemmel elhataroztuk hogy osszehazasodunk, anyosom nekemadta a gyurut. Azota sem hordom, mert felek hogy kiesnek a gyemantok vagy baja esik.

Ha egy nap majd az en lanyom eskuszik, neki fogom adni (fiam nincs).

Nem fogok ezen problemazni...

A volt volegenyem elvileg nekem vett egy gyurut, amivel egy utazs alkalmaval kerte meg a kezem, aztan megse lett tartos kapcsolat, de nem emiatt.

Mondjuk az is igaz hogy vissza akarta kerni a vegen, de vegul nem adtam vissza. Valoszinuleg megint azzal akarta megkerni a kovetkezo baratno kezet (tole amugy kitelt volna) de igy nem tudta :)

2017. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A leánykák annyira túl tudják dimenzionálni a gyűrűt és a lánykérést, hogy az már durva :D

Le kell szoknunk a disney hercegnős mesékről, lányok :D


Nekem kérték már meg a kezem eszméletlen romantikus környezetben, meglepetésként és halál romantikusan. Fuh de nem ez számít :D

Ha nincs lánykérés, meglepetésgyűrű meg fehér ló, ne essen már mindenki kétségbe :D


Az igazi szándék a lényeg.


A fiúknak amúgy sem érzelmi dolog a gyűrű, valószínűleg a pasi ha tényleg az előző kapcsolata alatt vette, lehet meg sem fordul a fejében, hogy ez probléma, mert nem misztifikálja úgy túl a gyűrűtémát, mint a lányok.

Ránéz a gyűrűre, hm ez szép és kb annyi jelentőséget tulajdonít neki, mint egy pár cipőnek.


Ha el akar venni, ha össze akarja kötni veled az életét, ha jogilag is igazi családdá akar válni veled, az számít. Más felnőtt nő gyerekkel mit nem adna érte, ha a pasija el akarná venni, még gyűrű sem kellene meg világraszóló lagzi, semmi, csak az, hogy ilyen formában elköteleződjön vele a választottja.


Ne legyél kis csitri, aki disney mesében él, nőj fel, az kell a házassághoz.

2017. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azért ezt nem ártana konkrétan tudni. A barátom pontosan ugyan ilyen kombinálós (csak ugye pasi változat), és marhára elegem van belőle, hogy elcsíp egy fél mondatot, azt a saját agyszüleményei szerint csűri-csavarja végül olyan történet kerekedik aminek a 90%-a nem igaz és természetesen én vagyok benne a szar szemét. Minden alkalommal mikor ezt csinálja megfordul a fejemben a szakítás, de ha ezt egy ilyen fontos alkalomadtán tenné meg biztosan nagyon csúnya szakítás lenne belőle azon nyomban. De ha valóban az előző barátnőjének szánta akkor én kimondanám kerek perec, amúgy sem szeretem köríteni a dolgokat de ezen igazán nem sértődhetne meg, mert azért ez valóban taplóság lenne.. :D Valahogy oldd meg, hogy szóba kerüljön a téma, aztán kérdezz rá konkrétan, ha ennyire zavar a téma, ne kombinálgass.
2017. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!