Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért vacillálok az eljegyzésen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vacillálok az eljegyzésen?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk már hónapok óta. Fel szokta hozni az eljegyzés, házasság témát, én is néha, és úgy érzem, a közeljövőben valamikor meg fog történni a lánykérés. Szinte minden nap eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha megkérne, de nem rég volt a fél éves évfordulónk, és előtte egy nappal már azon paráztam, hogy mi lesz, ha megkér, tehát bepánikoltam, és mikor kiderült, hogy nem kér meg, meg is nyugodtam. Azóta viszont már inkább picit elszomorít, hogy nem lettem megkérve, és nem is tudom, mikor tervezi. Szóval nagy a kettősség. Miért lehet ez?

24/L


2017. máj. 16. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után ezen szomorkodsz? Az borzasztó rövid idő, ennyi alatt még meg sem ismertétek egymást, hidd el... majd ha megtapasztaltad a rossz tulajdonságait is, éltetek együtt... Na, akkor lesz aktuális
2017. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
fél év még semmi
2017. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Mert te is tudod, h csak a státusz meg a barátnőknek való dicskedes miatt akarod,h eljegyezzen. Hónapok óta együtt éltek? Hat max 6 hónapja ha jól értem. ez igazán semmi, hiába állítod be úgy,mintha 10 év lenne. Szerintem állják le mert elüldözöd. De valószínűleg van még pár éved végig gondolni és rájössz, h válnék egy apád korú kell neked
2017. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért vacillálok az eljegyzésen? - Azert vacillalsz, mert a tartos tej is hosszabb ideig van a kamra polcon, mint amit ti randizgattatok eddig felismeretlenekhez meg nem erdemes hozzamenni rozsaszinkodben (akkor sem ha egyutt eltek ez alatt a randizgatas alatt).
2017. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Mi kb ugyanennyi idősek vagyunk, csak már két éve együtt, de még eszem ágában nincs hozzámenni. Te még egyáltalán nem ismered a párodat, minek akarod siettetni?
2017. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha ő nem mondogatta volna / nem mondogatná, akkor valószínűleg eszembe sem jutna, hogy ilyen korán eljegyezzük egymást, de beültette a bogarat a fülembe... A kérdés pont az, hogy miért van bennem a kettősség, hogy akarom is, meg még várnék is.
2017. máj. 16. 10:04
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6.: mi is beszélgettünk családalapításról, meg gyerekvállalásról már a harmadik randin is, de ez nem azt jelenti, hogy azonnal kell tervezni, meg várni, ez csak a megismerés része.
2017. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Fél év, hagyjuk már, az lószar!


Még várhatsz egy évet minimum, értelmes ember nem vesz (el) zsákbamacskát.

2017. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem itt arról van szó, hogy a párod

a.) le akar stoppolni, ami értelemszerűen hülyeség (akkor már lehet hogy neki csak a biztonság kell veled kapcsolatban

b.) lehazudja a csillagokat az égről, mert hát normális embernek - még ha eszébe is jut ennyi idő után - nem hozakodik fel vele állandóan

c.) igaz, nem vagytok "oly" fiatalok, de ez még akkor is korai.


Te pedig azért vacillálsz, mert neked eddig ez eszedbe sem jutott, hogy talán vele élném le az életem, felesége lennék, gyermekei anyja. Bár tény,hogy azért az emberben megfogalmazódnak ilyen dolgok már az elején, csak az hogy ha az ember még ki is nyílvánítja a nőnél bizonytalanságra ad okot. Hova kell sietni?! fél év együttélés semmi.. nem is ismeritek egymást..ennyi idő alatt színlelni is tud.

2017. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Én megkértem a párom kezét 10 hónappal a megismerkedésünk után és kinevetett, azt mondta, hogy majd ha összeköltözünk és rendesen megismertük egymást. Azóta 11év telt el és keresem a megfelelő időpontot és helyet....
2017. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!