Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek, ha felbontom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigbigke kérdése:

Szerintetek, ha felbontom az eljegyzésem egy lánnyal, azért mert rájöttem idővel, mégsem akarom elvenni, és kérem vissza a gyémántköves eljegyzési gyűrűt amit úgy csináltattam neki, jogos visszakérnem? (A lány nem akarja visszaadni)

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 10:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem adnám vissza, hiszen az enyém - meg minek neked, azzal akarod a követkeő csajt is megkérni? Mert az ultragáz -, de bevinném zaciba.


Így jártál, legközelebb nem hasraütésszerűen osztogatod a gyűrűket, és alázol meg mást.


28n

2017. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Az egyutt elkoltott vacsorakrol meg majd megy neki a fizetesi meghagyas, mi? :D
2017. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Diavolino44 ***** válasza:
47%
Ajandek volt, anno en sem kertem vissza, akkor ugy gondoltam az a leg jobb dontes de kesobb mar nem. Hagyd az egeszet..
2017. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%
Praktikus lett volna rézből és üvegből csináltatni egyet. :D Mekkorát nézett volna ha megtudja. :) Hamis nőnek hamis ékszert. :DDD
2017. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

Én visszaadnám, ha nem kérné a srác. Ha kérné, akkor csakazértsem. A törvény engem véd, ha ilyen suttyó, hogy visszakérne egy ajándékot szenvedje csak, majd legközelebb jobban meggondolja, kit vesz el.


Attól, hogy már nincs szerelem, még volt. Engem erre emlékeztetne a gyűrű. Nem dobálom ki az exeim ajándékait, hogy még a csírájukat is elfojtsam..


Mondd csak el a rendőrségen, majd meglátod milyen hangosan kinevetnek.

2017. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
Nekem van olyan ismerősöm akinek elég komoly kis dobozkája van az exektől összedarizott ékszerekből. Szerintem senki nem tudta volna annyira megbántani hogy visszaadjon valamit. :)
2017. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

A lány helyébe vinném a zaciba és pénz meg a "nyaralás alapba" kerülne. :D


Én se adnám vissza.

2017. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

Lehet kérni persze, de nem köteles visszaadni, az övé. Ezért kell átgondoltam megkérni valaki kezét.


Lehetséges hogy úgy van vele, hogy elmegy belőle egy vigasznyaralásra :D Sőt később ha lecsendesedett benne a dolog simán hordja ékszerként mert tetszik neki, az ő mérete...

2017. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
33%

Őszinte leszek, ha az én vőlegényem döntene úgy,hogy koccoljak, nem vesz el, akkor én sem biztos, hogy visszaadnám a gyűrűt.

Ajádnék volt, és egykor nagyon szeretted, nem is értem hogy van pofád visszakérni.

Drága volt gondolom,azért kéne.De ez van, ha nem vagy biztos a dolgoban,akkor máskor ne jegyezd el a barátnődet és ne vegyél ilyen drága ékszert..Ha veszel,akkor törődjél bele, ha nem adják vissza,amikor kidobod őket.

Sznob raktárban rengeteg nő árulja az exétől kapott ékszereket . Én is eladnám, nyilván nem viselném szakítás után.

2017. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem lenne pofám megtartani. Az is szégyen, ha kérni kell, mert magától nincs annyi esze, hogy visszaadja, vagy önző, lehúzó típus. Azért ez nem sima ajándék, ahogy többen írják. Pofátlanság megtartani, önérzetes nő rögtön visszaadná.
2017. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!