Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek, ha felbontom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigbigke kérdése:

Szerintetek, ha felbontom az eljegyzésem egy lánnyal, azért mert rájöttem idővel, mégsem akarom elvenni, és kérem vissza a gyémántköves eljegyzési gyűrűt amit úgy csináltattam neki, jogos visszakérnem? (A lány nem akarja visszaadni)

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 10:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos visszaadnám magamtól, kellene a francnak... Viszont nem vagyunk egyformák, ha valaki inkább megtartja, szíve joga, hiszen az övé.
2017. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Szívàs. Legközelebb majd 2x meggondolod kinek adsz gyűrűt. Amúgy visszakérni bunkósàg , mert az ajàndék volt.

Anno én a Dunàba dobtam. Mikor szakítottam pont nem a gyűrűvel voltam elfoglalva, elég nagy balhé volt. Utólag pedig se kedvem nem volt utazgatni hogy visszaadjam, sem pénzt nem àldoztam volna vonatjegyre miatta. Egyébként sem volt dràga. Pàr ezerért vette. Sima bizsu volt.

2017. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kèrès nèlkül adtam vissza a gyűrűjèt. Húzgálja más csajok akármilyère. :D
2017. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot elég gáz visszakérni. Mit csinálnál vele? Másnak nem adhatod oda, csak eladnád. Nyilván Ő is, de ez már az övé. Mondjuk én visszaadnám magamtól is, kérned sem kellene, de ultra gáz visszakérni.
2017. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Komolyan van olyan ember akinek van pofája visszakérni egy ajándékot? :D Oké, hogy eljegyzési gyűrű, de mégiscsak neki vetted, csináltattad. Szerintem a világ önérzet készletének 90%-ban nálam van, mégsem adnám vissza, főleg ha még követelné is... már nem azért, hogy őrizgessem emlékbe, vagy hordjam, például ez a Dunába dobós nagyon tetszik. :D főleg, ha a szeme láttára dobhatnám be... az lenne az igazi. :D
2017. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Utolsó vagyok, ha egyébként én gondolnám meg magam, valószínűleg visszaadnám, de úgy, hogy a pasi dobott, biztos nem. Bár attól is függ, mivel érdemeltem ki a szakítást, mondjuk ha megcsaltam volna, nem lenne jogos, hogy nekem áll feljebb, de ha csak simán meggondolja magát a pasi, jaj én mégsem akarok házasodni, na az gáz, és pofátlanság visszakérni. Legközelebb nem leszel ilyen következetlen, így jártál.
2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%

Nehogy már a lány legyen lenézve, amiért nem adja vissza... Az etikett szerint ha a fiú bontja fel az eljegyzést, akkor nem jár vissza a gyűrű, kivéve, ha családi örökség volt a fiú családjában az a konkrét gyűrű.

Erre ugyan nem tér ki az etikett, de ha a lány megcsalja a fiút, akkot megértem, hogy visszakéri a fiú a gyűrűt, de az ilyen "mégse akarom elvenni" indok elég gáz. Legközelebb gondolkodj előre.

2017. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!