Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány évesen kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kérték meg a kezetelet/hany évesen kertetek meg a kezet?

Figyelt kérdés
Hány éve ismertetik egymást? Lányok sem sejtetetek előre? Hány évesen kezdetek vele járni?
2017. jún. 20. 14:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
18 voltam mikor összejöttünk, 21 mikor megkérte a kezem ekkor lánykérés, egy év múlva eljegyzés, 23 esküvő, 24 az első gyerek születésekor. Én sejtettem, mert beszéltünk róla korábban. Nagyon boldog voltam akkor és most is, szép emlékeim vannak, de azért elárulom, hogy jobban örültem volna ha meglepetés.
2017. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Theressita ***** válasza:
100%

Szia, én 27 voltam, férjem akkor 38. Az eljegyzéskor éppen 3 éve jártunk, erre rá 10 hónapra volt az esküvő.

Valamennyire már megbeszélgettük korábban, de a konkrét lánykéréssel hagytam, hogy meglepjen (bár valahol sejtettem, hogy ez együtt járásunk 3. évfordulóján fog megtörténni-így is lett :-))

2017. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen ismerkedtünk meg, 18 évesen eljegyzés (közösen vettük a gyűrűket, nálunk ne volt kísérőgyűrű, mivel még érettségi előtt álltunk mindketten, így kicsit szűkösebb votl a keret :D), 19 évesen házasodtunk össze, 24 évesen első gyerek, 26 évesen második, most 28 évesek vagyunk.
2017. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
19 és 27 voltunk amikor megismertük egymást. 23 évesen kérte meg a kezem karácsony előtt, engem meglepett de igent mondtam.(Nem igazán lehet neki nemet mondani.) Azóta már házastársként boldogítjuk egymást.:)
2017. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
21 és 23 évesek voltunk, amikor összejöttünk. 3 év múlva összeköltöztünk, 7 év után kérte meg a kezem, egy kicsit több, mint egy évre rá házasodtunk össze, akkor 29 és 31 évesek voltunk. Sejtettem, hogy lánykérés lesz, mivel beszéltünk róla, hogy mikor szeretnénk majd összeházasodni, de nem zavar, hogy nem volt 100%-ig meglepetés. 32/N
2017. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

24 voltam mikor megkért, akkor egy hónapja jártunk együtt, ő 21 éves volt. Az 1. évforduló előtt pár nappal összeköltöztük,és fél évre rá házasodtunk 25-22 évesen.

Nem sejtettem. Azt kérte vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt, de miután végeztünk ezzel nem adta oda rögtön. Később, de még aznap megkérte a kezemet. 7 éve vagyunk együtt:) 31/N-28/F

2017. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

19 - 22 évesen jöttünk össze, 23 voltam a lánykéréskor, 27 a házasságkötéskor - ekkor 8 éve voltunk egy pár, és kb. 4 éve éltünk együtt.

Azt tudtuk a lánykérés előtt is, hogy közös életet tervezünk, de maga a lánykérés totál meglepetés volt, én még úgy voltam vele, hogy ráérünk még arra... xD

2017. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

18 évesen ismertem meg, 19 évesen jöttünk össze. 21 évesen vitt el egy meglepetésútra Párizsba, ott kérte meg a kezem :)

22 évesen megyek hozzá feleségül, és alig várom, hogy gyerekeket szüljek neki. Ő 31 éves.

2017. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 voltam, amikor elkezdtünk járni, ő 25. Kb. 1 év és 2 hónapra rá kérte meg a kezem, az esküvő fél évvel később volt. Tökéletes lánykérést szervezett, de meglepetés nem volt, mert már beszélgettünk róla előtte.
2017. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam mikor megismerkedtünk,24 mikor megkérte a kezem. Mi közösen beszéltük meg az eljegyzés,esküvő,házasság témát,tudtam,hogy meg akar majd kérni és számítottam is rá. 1 év együttélés és 2 év járás után kért meg. Jövőre tervezzük majd az esküvőt
2017. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!