Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai 2 éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 2 éves kapcsolatban eljegyzést várni? 29 vagyok, a párom 32, másfél éve élunk egyutt. Rossz látni, hogy a kortársaim mind házasodnak, szulnek. Mi még csak -beszéltünk errol.

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 19:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
44%

De konkrétan kérdezz rá,hogy mik a tervei, el akar -e jegyezni, ha igen kb mikor.

Nem szégyen, hogy közel 30 évesen nem akarsz éveket ülni egy olyan kapcsolatban, ami nem halad semerre!!Igenis kérdezz rá konkrétan.

Sajnos sok pasi szeret sumákolni,hogy majd egyszer megkérlek stb, de valójában esze ágában sincs..Nem szabadna ,hogy éveket raboljanak el az ilyen pasik a nőktől.

2 év után még nincs minden veszve, de jó lenne tudni,hogy tényleg akarja -e majd a házasságot?

2017. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Oké megkérdeztem konkrétan. Szerinte ez gáz h én ezt ennyire mondogatom es nem lesz meglepetés. Azt mondta az idén. Ami tuti nem lesz, mert tavaly is már voltak célzások h "már utban van az eljegyzés" meg ilyenek.
2017. júl. 9. 10:54
 23/34 anonim ***** válasza:
64%
Valószínű hogy csak hülyít ameddig lehet. Amúgy igen, én 1 évet vàrtam volna max, aztàn szakítok. Ha előbb megmondja hogy pl hàzassàgellenes akkor annak a beszélgetésnek a végén zàrtam volna le a kapcsolatot. Ha lapít, tereli a témàt, nem lehet vele rendesen beszélni róla, akkor is. Nekem nem kellett volna hosszútávon olyan pasi akinek életem végéig csak a csaja lehetek. Nekem ez kevés. Ennyi. Aki nem akar hàzassàgban élni ugyanúgy ahogy én , azzal nem passzolunk egymáshoz. Ilyen egyszerű. Mondjuk mi ezt màr a kapcsolat elején megbeszéltük. A férjem hozta fel, mert ő sem akart szàmàra jövőtlen kapcsolatot. Tök felesleges egymàs idejét húzni ha nem egyezik a jövőképetek, és azt sem gondolom, hogy a nőnek kellene erről mindig lemondani. Nem kell megelégedni azzal, hogy nem élsz hàzassàgban ahogy akarsz. Úgyis csak tüske maradna az, hogy nem vett feleségül, hogy törvényesen senkije nem vagy, nem a hozzàtartozója. Nekünk speciel ezért fontos a hàzassàg.
2017. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%

Meglepetés? Nyugodtan mondd meg neki, hogy meglepetés akkor lett volna ha 1-2 éve megkérte volna a kezed, akkor már rég túllennétek az esküvőn.

Szóval ezt a sztorit már bukta, minek volt olyan töketlen hogy nem kért meg mikor volt rá ideje?

Igenis követelj ki normális választ hogy mikor lesz az esküvő. Szerintem ilyen nagy romantikus lánykérést ne várj, 1. mert lehet hogy meg se akar kérni 2. Ha már meg is kérne, nem lenne olyan 3. Innentől kezdve úgyis csak ezen motoszkálna az agyad.

Két lehetőséged van:

1. Otthagyod (szerintem ez lenne célszerű mert kamuszagú a dolog)

2. Kihagyva a lánykérést egyből rátértek az esküvőre. Kevésbé romantikus, de ebből már tudnád hogy van jövője a kapcsolatnak stb.

2017. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem vagy elkésve. Én 25 évesen jöttem össze a párommal, 15 év van köztünk. 2 és fél éve vagyunk együtt, most jön a baba. Elhiszem, hogy zavar mások előbbre járnak, de ez nem verseny. Minden kapcsolat más, ki kell várni a megfelelő időt.
2017. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzésnek és a házasságnak nem meglepetésnek kéne lennie,hanem egy közösen meghozott döntésnek.

Nyilván attól még eljegyezhet ,kitalálhat bármilyen különleges alkalmat amikor megkér..

De ne mondjon már ilyet,hogy elrontod a meglepetést..

Ha nem ilyen szülinap/karácsony dátumokon kér meg,akkor garantáltan meglepetés lesz és örülni fogsz neki.Nem tudom mit kell ezen túl bonyolítani.

Ha el akar venni,akkor tegye meg a lépéseket...

2017. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Van már hír?

Amúgy ez a megbeszélés dolog is cska álca. Nálam volt jelentkező, aki szerint "megbeszéltük" azzal hogy X idő után....

Tehát van akinek ez is cska halogatást jelent.

2017. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó, de szerintem 2 év után a ti korotokban (hát nem tinik vagytok, hogy még előttetek rengeteg minden és élnetek kell) mire vártok? Ez olyankor szokott előfordulni, ha valamelyik fél (ez általában a pasi) nem akarja "véglegesen" még lekötni magát.
2019. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Megkért végül? Mi lett a történet vége?
2019. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Idén volt az esküvőnk :)
2019. nov. 8. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!