Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai 2 éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 2 éves kapcsolatban eljegyzést várni? 29 vagyok, a párom 32, másfél éve élunk egyutt. Rossz látni, hogy a kortársaim mind házasodnak, szulnek. Mi még csak -beszéltünk errol.

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 19:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)
2019. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm szépen.

Igazából az zavart, mikor a kérdést kiírtam, hogy nem értettem miért beszélünk róla, ha még meg sem kért. -.-

Aztán kiderült h már megvolt a gyűrű, csak várt az alkalomra :)

2019. nov. 9. 18:13
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem vagytok már tizenévesek, mire vártok?

Beszéljetek újra egymással, hogy ki mit szeretne és mikor, aztán aszerint folytassátok.

(1,5 év alatt csak kialakult már valami, hogy el tudjátok dönteni hogyan tovább? Én 1 hónap után jegyeztem el a barátnőm és 1 év múlva lett az esküvő)

2019. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok,sok boldogságot!
2019. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!