Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Brilliáns vagy cirkónia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brilliáns vagy cirkónia gyűrűt válasszak?

Figyelt kérdés
Az összeg elég nagy ahhoz, hogy brilliáns is beleférjen (1ct körüli), de nem tudom, hogy egy szerényebb brilliánsnak vagy egy csillivillibb cirkóniának örülne-e jobban. Közvéleményt kutatok, elsősorban hölgyek válaszát várom, ki minek örülne jobban, és legfőkébben miért?

2017. aug. 28. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindegy. Bár én gyémántköveset kaptam de kb kétharmad cirkóniaköveset keres és egyharmad brillkövest egy ékszerüzletben. Mindegy hogy csillivilli a cirkonköves, így is töredék árba van mint egyetlenköves brill.
2017. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
En kicsi cirkoniaköveset kernek. Ezüstböl. A többiböl mrg elvihetnel valami jo helyre.
2017. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Brill. Ha arban a ketto kozt akarsz maradni,akkor se nem cirkonia,se nem brillians, valassz feher zafirt 😉
2017. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vagy mesterseges gyemant. Tudok egy oldalt ajanlani,ha esetleg erdekel.
2017. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!