Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha azt mondja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy férfi nektek hogy "a megfelelő pillanatot/lehetőséget keresem a leánykérésre" ti milyen idő intervallumra gondoltok ami eltelik az eljegyzésig?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm azt mondta hogy onnantól 1év max. Tavasz végén mondtam ezt neki és később beszéltünk róla, akkor mondta hogy szerinte onnantól max 1 év hisz addig rengeteg lehetőség adódik ennyi idő alatt, én úgy gondoltam hosszabb idő is lehet ez.
2017. szept. 4. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát mondjuk lehet az én gondolkodásommal van a baj, de szerintem ez csak egy gyenge kifogás meg időhúzás. Nincs olyan, hogy megfelelő pillanat. Akkor szokták ezt mondani a pasik, mikor állandóan rágva van a fülük, hogy "jajj hát mikor kéred már meg végre a kezemet?" stb. Időintervallum meg szerintem nincsen, nem lehet elvárni hogy na akkor most 356 napon belül jegyezzen el, ha erre nem áll készen, vagy nem úgy áll anyagilag. Nem tudom miért kell ennyire eröltetni.
2017. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy év reálisnak tűnik. Ha már így meg kell beszélni meg minden, akkor gondolom régóta együtt vagytok, együtt éltek, stb..., akkor pedig nem hiszem, hogy nagyon gondolkodni kellene a dolgon... szóval ez az egy év szerintem normális, reális idő.
2017. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
I
2017. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, reális. Ne rabold az idejét.
2017. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas duma. Ha nem akarod elvenni, akkor növessz egy gerincet és mond meg neki, ne rabold az idejét. Ha nekem ilyet mondana egy pasi, eszembe se jutna semmilyen "időintervallum", hanem kapna egy lehetőséget, hogy őszinte legyen, aztán repülne, hogy a lába se érné a földet.
2017. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaza volt.

Ha a megfelelő alkalmat keresed, akkor az azt jelenti, hogy el akarod jegyezni.

Ha meg nem akarod, akkor ne mondd, hogy csak alkalom kell hozzá már.


21/L

2017. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, reális. Ne rabold az idejét.
2017. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezt meg kéne neki mondanod, hadd döntse el, hogy akar így veled maradni, vagy keresne egy férfit, aki komolyabban veszi.
2017. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem időintervallumra gondolok, hanem arra, hogy nem akar eljegyezni. De ez nyilván a pártól is függ. Én mondjuk világosan megmondtam, hogy nem szeretnék meglepi lánykérést. Beszéljük meg, hogy mikor házasodunk össze. Ehhez nem kell "megfelelő pillanat".
2017. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ennyi erővel hozzámehetne a csaj egy Pest megyei kisvároshoz...

az is Tököl

(szedd már össze magad !!)

2017. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!