Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, Nők! Szerintetek ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Szerintetek ciki ha elérzékenyülök lánykérés közben (kicsit elsírom magam)?

Figyelt kérdés

Januárban szeretném megkérni a barátnőm kezét, de attól félek, hogy cikinek fogja tartani, ha kicsit elcsuklik a hangom és kicsit elsírom magam, miközben megkérem a kezét. Nagyon szeretem Őt és érzékeny is vagyok, ha róla van szó.

Megadom a módját a lánykérésnek. Egy szép januári délután elviszem repülni, hogy megnézhessük a levegőből a naplementét. Átadom neki a repcsi vezetését, hadd próbálja ki milyen és ekkor előveszem a gyűrűt és megkérem a kezét. Elmondom, hogy mennyire szeretem, becsülöm, milyen jó vele, mennyire fontos számomra, stb... Szóval szerintetek gáz lenne ha a kis beszédem közben elérzékenyülök és elcsuklik a hangom 1-2x?

21/F



2017. okt. 1. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha átadod a kormányt akkor ő fog sírni meg sikoltozni :D
2017. okt. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a ciki, hogy ezt így előre eltervezed, elgondolod. Oké, hogy ismered magad és tisztában vagy a saját reakcióid valószínűségétől, de nem nyálas, giccses hálivúdi romantikus vígjátékot rendezel. Egy érzelmes helyzetben pont a spontaneitás a pláne. Minden más esetben tömény cukormáz.
2017. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem gáz, lehetnél tökösebb.


(Egyébként vicces lesz, te könnybelábadt szemekkel, őt vezetés közben megleped egy ilyennel - ki tudja hogy fog reagálni és ott zuhantok le 😅)

2017. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

Ezt így ne csináld.


Ha még életében nem vezetett, síkideg lesz, és kb. rád sem fog figyelni, de akár veszélyes is lehet a dolog.


Vidd el repülni és UTÁNA kérd meg a kezét a földön.

2017. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Már párszor kipróbálta :)
2017. okt. 3. 20:02
 16/18 anonim válasza:
Romantikus és kedves gesztus az elgondolás :)bárcsak nekem is hasonlóba lehetne részem :)
2017. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy már más, de szerinted fog tudni rád figyelni?


Én maradnék a "miután leszálltunk"-verziónál.

2017. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ciki! Inkább nagyon aranyos, romantikus ötletnek tartom! :)
2017. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!