Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gond ez egy kezdődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond ez egy kezdődő kapcsolatban?!

Figyelt kérdés
Szóval most kezd kialakulni egy lánnyal akinek feldobtam az ötletet hogy vasárnap mit szólna ha filmeznénk vagy esetleg fagyiznánk a városba,erre az a válasz érkezett hogy ő nemtudja még mi lessz mert elmegy a barátnőjéhez és a kollegáihoz (akiket egy hete ismer) házibuliba 50kilóméterre és ott is alszik meg kitudja mikor ér haza másnap,neki jár ez a kikapcsolódás az ő állitása szerint....Na most ez???Nem mondtam rá semmi rosszat,csak azt hogy érezze jól magát és vigyázzon magára de nagyon nem tetszik ez a dolog nekem....

2016. szept. 24. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

?

Szóval aki randizik valakivel, az már ne is szórakozzon másokkal?

2016. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne mehetne el a kollegáival bulizni..?

Egyrészt még nem vagytok kapcsolatban, mert csak "alakul", másrészt ez egy szervezett csapatos program, miért dobná félre, csak mert te kitaláltál valamit? Amúgy sem azt mondta, hogy nem kíváncsi rád, csak hogy nem tudja megmondani, mikorra szervezzétek a hazaérés miatt.

2016. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem biztos,h rosszat jelent. Uj munka uj munkatarsak es nyilvan nem szeretne lemaradni az elso ilyenrol. Az rendben van,hogy ilyen bulikat jobb ha nem mindig hagy ki foleg az elsot. Ha kov alkalommam tud idot szakitani rad akkor ok,ha viszont lemondja vmiert azt is mar elgondolkodnek.
2016. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem ertem a problemad. Tok normalis es semennyire nem gond, hogy elmegy kikapcsolodni.
2016. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem mi ezzel a gond? Fagyizni gondolom máskor is tudtok, ez még csak egy alakuló kapcsolat, lehet nem lesz komoly, a barátnője viszont gondolom nem rendez minden héten bulit (ha mégis akkor elnézést). Az meg, hogy a többieket egy hete ismeri csak nem értem miért számít. Peste vagy nagyobb városban, ha elmész bulizni egy rakat ember lesz, akiket egyáltalán nem ismersz.


Vagy azt mondta ő nem jár bulizni vagy nem így ismerted meg, mert akkor is értem a meglepődésedet.

2016. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
felejtsd el, a buliban kb 4en fogják szétcuuccolni.
2016. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt most nem értem. Még nem is jártok igazából és az zavar, hogy a kollégáival van és a barátnőjével, és hogy el mer utazni? Én nagyon elgondolkoznék rólad a lány helyében.
2016. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

én meg a lányról gondolkodnék el, hogy nem engem választott, és fel se ajánlotta, hogy tartsak velük.


az meg, hogy "nem tudja, mi lesz" hát no comment!

2016. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
8-as. Ha az ember egy ott alvós buliba készül hétvégén, akkor azért érthető, hogy nem tudja mi lesz. Tekintve, hogy hétvégén, főleg egy buli után a legtöbb ember nem állít be ébresztőórát így kitudja, mikor kel fel, ha fel kel és nincs kocsija még várnia kell tömegközlekedésre, esetleg ott marad segíteni takarítani. Jobb lenne, ha beígérne egy időpontot, amit lehet nem tud tartani vagy hazudna, esetleg fáradtan, nyűgösen mennyen oda a találkozóra, hogy biztos ne érezze jól magát egyikőjük sem? Felnőtt emberekről van szó, nehogy már ne tudják megbeszélni, hogy máskor találkozzanak vagy problémát okozzon, hogy lemond egy fagyizást.
2016. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt nem az a gond,engem az sem érdekel ha nem találkozunk....de a hét elején úgy beszéltük meg hogy ő is dolgozik én is dolgozok,ráadásul én szombaton is,hogy vasárnap bármikor,vagy szombat délután jó lenne ha összefutnánk,erre ma benyögi hogy hát de ő buliba megy,egyébként nemtudom mire kalkuláljak mikor az előző pasijával kb minden hétvégén megittak több mint egy üveg Jack Daniels-t és a múltkor is úgy rúgott be hétköznap(?) ,éjfélkor vittem őt haza kocsival fél4kor meg kelt,szóval nemtudom,egyébként nem irtam le neki hogy nem tetszik hogy bulizni megy ,vagy hogy ott alszik,teljesen fölösleges csak feszültséget generál....
2016. szept. 24. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!