Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
Szóval,21 éves srác vagyok és egyszerűen nem akar összejönni egy párkapcsolat.De nem azért mert rossz pasi lennék vagy ilyesmi,abszolút rendben vagyok.Nem nagyképűen írom,de helyesnek is tartom magam és ezt meg is jegyzik sokan.Csak nem találok olyan lányt aki külsőre is és belsőre is vonzana egyaránt.Ha nekem bejön a lány akkor én neki nem.Ha én bejövök egy lánynak akkor nekem ő nem.Ez egy hülye helyzet.Úgy meg nem akarok összejönni egy csajjal,hogy ő odáig van értem én nem annyira.Már nem tudom mit tehetnék.Jó nyilván vannak ettől nagyobb problémák is az életben,de engem ez néha zavar.Mások olyan boldogok együtt mert megfelelnek külsőleg is és belsőleg is egymásnak.Mit tehetnék szerintetek?

2018. jan. 13. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ha olyan mondja, hogy helyes vagy, aki neked nem tetszik, az nem igazán számít. Ez a "sokan megjegyzik" duma általában a mamára, anyukára és a szomszéd nénire szokott vonatkozni.
2018. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress tovább xd
2018. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyobbak az igényeid, mint amit elérhetsz.
2018. jan. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!