Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Manapság tényelg az a módi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényelg az a módi ha küldöldre visszük a párunk és ott kérjük meg a kezét?

Figyelt kérdés
Úgy érzem készen állunk, de csak ezt látom a környezetemben. Ha itthon egy romantikus megszervezettt estén kérme meg a kezét az miben veszít az értékéből hölgyek?
2018. febr. 10. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Máskülönben hogyan tudná teleposztolni az instát/facebook-ot a mesébe illő lánykéréssel?
2018. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem veszít az értékéből. Az a lényeg, hogy romantikus legyen.
2018. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a romantika a lényeg.
2018. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Neken sokkal jobban tetszene, ha a párom itthon, kettesben kérné majd meg a kezem. Hogy a te barátnőd mire vágyik, arról nem tudok nyilatkozni.
2018. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Semennyit.Ha szeret nem külföldi útba méri a szerelmed.
2018. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem tetszett sosem a kiszámítható lánykérés, ergo külföldi kiránduláson nem lenne olyan “meglepetés”, mint otthon egy átlagos délután elmenni sétálni és egyszercsak megtörténne... :) szerintem sokkal nagyobb hatása van, legalábbis számomra
2018. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Inkább egy külföldi úton kettesben, mint nagycsalád előtt. :"D


22/N

2018. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kinek ez, kinek az.


Nekem bármelyik túrán megfelel, de akár az is, ha munka után hazamegyek, és fenn a tetőn naplementekor megkéri a kezemet pl.


Nem kell ehhez külföldre menni :)

2018. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem nagycsalad elott, csakis kettesben szeretném, romantikus vacsi utan majd valhol séta közben


Köszönöm a válaszokat, jó ezeket olvasni, remélem tetszeni fog neki

2018. febr. 10. 22:06
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a kreatív lánykérések tetszenek a legjobban azok közül, amiket a neten látok. Nem kell ezekhez még elutazni sem. :-)

Itt pl. van néhány ilyen: [link]

2018. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!