Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akarja megkerni a kezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja megkerni a kezen mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt es mikor kozeleg a karacsony,szulinap vagy barmely mas esemeny mindig azt varom hogy gyuru legyen. Most pl megkaptam a valentin napi ajandekom egy kicsit hamarabb es hat nem az amire szamitottam. Probaltam orulni de eszrevette rajtam hogy nem vagyok boldog. Kerdezte mi a baj de csak annyit mondtam "semmi,tetszik az ajandek". E miatt most rosszul erzem magam hogy igy megbantottam de nem tehetek rolla :(

Mit tennetek a helyembe elmagyaraznatok neki hogy mi zajlodik le bennem vagy hagyjam a fenebe?


2017. febr. 12. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok (nem érdekel pontosan, csak kb.)? Beszéltetek már a házasságról, eljegyzésről? El akar egyáltalán jegyezni előre, vagy csak közvetlenül mielőtt összeházasodtok?
2017. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Ne kattogj a témán! Tényleg beszéltetek már erről valamit?


3 éve vagytok együtt? CSAK???? Éltetek már együtt? 3 év az SEMMI!!! Majd akkor pánikolj, ha már 3-4 éve együtt éltek, és még akkor sem történik semmi!


Egyébként pedig, örülj, hogy van, aki szeret és melletted van! Ennyi neked miért nem elég?

2017. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Előbb kérdezd meg magadtól, hogy valóban ennyire fontos egy gyűrű? Boldogabb leszel tőle, ha az ujjadon lesz? Az első 1-2 hétben biztos, de te is tudod, hogy minden csoda 3 napig tart. Ha megkapod, az lesz a következő baj, hogy mikor lesz már végre esküvő?

Gondolom szereted őt, és ő is téged. Ha jól működik a kapcsolatotok, akkor miért akarod rákényszeríteni olyanra, amire ő lehet, hogy még nem készült fel? Ő próbál kedveskedni neked, te pedig inkább duzzogsz, mint egy kislány, mert ő nem azt az ajándékot vette meg neked, amit te szerettél volna. Ezzel majd azt fogod elérni, hogy ha mindenen besértődsz, azt fogja érezni, hogy nem elég, amit tesz érted, felborul a kapcsolatotok, aztán kereshetsz mást, akitől gyűrűt követelhetsz.

2017. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele. Ha 3 éve együtt vagytok és nem tudod ezt vele lerendezni, akkor nem csoda, hogy még nem kérte meg a kezed, idő kell még illetve nyílt kommunikáció.
2017. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy házasságot szeretnél, vagy ki kéne szerencsétlennek találnia ?

30/f

2017. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hat emlitettem mar neki hogy szeretnek gyurut de ugy konkret valasz nem erkezett. Nem tudom hogy kezdjem el ezt a beszelgetest annyira kellemetlen
2017. febr. 12. 09:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Együtt éltek?
2017. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

"Hat emlitettem mar neki hogy szeretnek gyurut de ugy konkret valasz nem erkezett. Nem tudom hogy kezdjem el ezt a beszelgetest annyira kellemetlen."


Tehát még nem is volt téma. Ergó, akkor mi a fenének várod te a gyűrűt, ha még egy komoly beszélgetésetek se volt a témával kapcsolatban?

Kellemetlen???? Hány éves vagy te? 12? Ilyen éretlen felfogással mit akarsz te úgy őszintén?

Mi a kellemetlen téma abban, hogy felhozod a házasságot, hogy megkérdezed, hogy neki erről mi a véleménye..stb.?


Mondták már neked: egy jó kapcsolat titka a nyílt és őszinte beszélgetés bármikor és bárhol!

2017. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyűrűt szeretnél, hogy elmondhasd, hogy eljegyeztek, vagy házasságot is reális, belátható időn belül?

Mert ha az első, akkor én annak a hisztin kívül nem sok értelmét látom. De ha a második, akkor az megér egy beszélgetést. A férfiak általában nem gondolatolvasók. Honnan tudná, hogy mit szeretnél, ha még szóba se került? Nincs ebben semmi kellemetlen, le kell ülni vele és meg kell kérdezni, hogy mivel már 3 éve együtt vagytok, ő hogyan tervezi a jövőt. Szeretne-e majd házasságot, gyerekeket? Egyébként meg érdemes úgy kommunikálni, hogy azzal kezded, hogy inkább magadról beszélsz és nem őt támadod le egyből. Tehát, hogy te 3 év alatt úgy érzed, hogy megtaláltad, akit keresel és majd szeretnél házasságot, mert neked ez fontos, stb.

2017. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Házasságot szeretnél vagy gyűrűt? Az eljegyzés ugyanis az elköteleződésről szól, nem pedig egy gyűrűről, amit lehet mutogatni.


Az utóbb egy évben divat lett telenyomni minden közösségi oldalt a karácsonykor/szülinapkor/nyaraláskor megkapott gyűrűkkel, illetőleg az el nem jegyzett nőknek irigykedni és kihisztizni a gyűrűt. Szinte sikít az egészről, hogy semmi mélyebb tartalma nincs, csak egy jó facebook életesemény... Tényleg ennyire sekélyesek sokan? :(

2017. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!