Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tetszik a gyűrű amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a gyűrű amivel megkérte a kezem. Szerintetek megharagudna a barátom ha nem hordanám? 25n

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 19:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%
"pfff" (mi ez a "pfff"? Fingás?) Képzeld, szellentőcske, a letöbb ismerősöm nem az eljegyzésre kapott, köves gyűrűt hordja, hanem a szimpla karikagyűrűt, amit az esküvőn húztak az ujjára. De persze vannak, akiknek a jegygyűrű annyira fontos, hogy csak azért jegyeztetik el magukat, hogy utána villoghassanak vele. :D
2018. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%
#21! Akkor te egy idiota korben elsz, sajnalom. A masik korokben az eljegyzesiees a karikagyuru egyutt hordhando. Semmi ujdonsag, regen kisero gyurunek hivtak, es hordtak mond a kettot, nem a pancelszekrenyben dugdostak.
2018. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

22-es, én is így tudom, mint ahogy írtad.

Be is tenne, ha mondjuk megvolt a lánykérés, aztán egy év múlva esküvő, akkor egy évig hordtam a köves eljegyzési gyűrűt, és utána leteszem?:((

2018. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
26%
"Akkor te egy idiota korben elsz, sajnalom. A masik korokben az eljegyzesiees a karikagyuru egyutt hordhando." aha, akiknek nem az az életük egyetlen értelme, hogy "jáááj, eljegyeztek, kaptam egy köves gyűrűt, bibibííí", azok idióták. Sajnálom a jövendőbelidet, amiért ő csak biodíszletnek kell az esküvődre, meg gyűrűbeszerzőnek.
2018. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Kekcsi ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy azért nem házasodnak azemberek kapásból, mert a jegyesség alatt kiderülhet, hogy valami nem stimmel. Szerintem ez a gyűrű téma pont jó próbája az őszinteségnek, megértésnek. Egyszerű anyagi dolog, a tét tulajdonképpen semmi ahhoz képest, amilyen döntések várnak egy házaspárra. Viszont ha őszintén elmondod, hogy szeretnéd másikra cserélni, azzal csak nyerhetsz. Sértődés lesz. De hogy pozitívan vagy negatívan jöttök ki belőle, az sokat elmond a várható közös életetekről. Tehát ha te nem vagy képes bevállalni egy kis sértést az őszinteségért, a kis hazugságok csak szaporodnak majd. Ha igen, és örök harag, akkor megmenekülsz egy házasságtól, amiben soha semmiben nem dönthetsz másképp, mint a férjed. Ha pedig kicserélitek, és kibékültök, strapabíró a kapcsolat, ami nem tuti, de jó előjel!
2018. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%
#24! Te nem vagy normalis! Mit tombolsz itt? Mar regen, anyone regen ferjnel vagyok. Ajadekban egy gyuru nalunk nem nagy szam, de nezz mar magad korul, mint irtam/irtak, semmi uj, eljegyzesi vagy kiserogyuru. Meg csak az kakilna be az eletembe, ha egy gyuru kapas/veves gondot okozna 😂 ebredj mar fel, draga.
2018. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 gumorka válasza:
70%
Szerintem, ha igazán szereted a leendő életed párját akkor nem fintorogsz a gyűrűn, és csodálkozom is, hogy nem ismeri az ízlésedet ennyi idő után. Ha még menthető a dolog, ez az első megmérettetés az őszinteség terén, hogy a kapcsolat bírja-e az őszinte probléma megoldást. Menjetek és együtt válasszatok helyette. Ha nem haragszik, akkor ez útmutatás is a jövőre nézve.Akár hasznos is lehet.
2018. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
79%

Az együtt való gyűrűvásárlás lánykérés előtt hülyeség.

Ha pedig nem tetszik a gyűrű, és megmondja a srácnak, az nem olyan nagy tragédia. Akkor viszont a közöcs csere lesz a logikus oció.

Én momentán kinyomoztam, hogy milyen ízlése a gyűrűk terén?

Milyen követ, és milyen aranyat szeret? Csak a teljes információk birtokában csináltattam meg - pont az ilyen nézeteltérések elkerülése érdekében.

Így egy szép tiszta zafír, és három gyémánt került a gyűrűre - és még a sárga aranyhoz is passzolt.


Sok boldogságot kívánok a kérdezőnek!

2018. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
21# 24 # de egy megkeseredett szánalmas ember vagy... Tényleg baromi gáz, hogy hordom a gyűrűt amit a párom vett nekem, hogy eljegyezzen...biztos jobban örülne, ha a fiókban heverne... Régen is csak azért hordtak kísérőgyűrűt hogy villogjak... Sőt, a karikagyűrű is minek.. Fájdalmasan buta vagy. Minket próbálsz buta libának beállitani, közben te vagy az.
2018. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!