Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 21-25 év közötti (házasságpárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-25 év közötti (házasságpárti) férfiak. Ti mennyit költenétek lánykérő köves gyűrűre?

Figyelt kérdés

Olyan 21-25 év közötti férfiak válasza érdekelne akiknek már van menyasszonyuk, vagy a közel jövőben tervezik feltenni a nagy kérdést.

Mennyit költenétek/költöttetek "kísérőgyűrűre"/kővesgyűrűre?


-Anyagiak érdekelnének (pl egyetemista rendszertelen bevétellel is költene-e sokat egy ilyen gyűrűre?).-


Köszönöm szépen a választ.



2018. máj. 24. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

én nem egyetemista vagyok 300 fölött keresek kicsivel

úgy max 100-at költenék gyűrűre

nem tudom milyen árban vannak, nem szoktam ékszert vásárolni, de max ennyiért vennék

2018. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Van egy ilyen "szabály" hogy max 1-2 havi fizetésednek megfelelő összeget költs rá. Persze ez inkább a nyugaton bevett szokás ahol vannak is megtakarítások, itthon szerintem 1 havi fizetést ha félreteszel gyűjtögetéssel, az egy korrekt árban van.
2018. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
1,5 milliót kb. Viszont eddig nem találtam olyan nőt, akivel összeházasodnék.
2018. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
349500 volt az eljegyzesi gyűrű amit vettem, 24 vagyok es dolgozok
2018. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez meglepő. 1,5 milla, 300.000ft felett. Jó ég. Az ismerettségi körömben 30.000ft-ból megoldották a srácok a kísérőgyűrűt, és azt mondták inkább a karikára költenek majd többet. Aki másfél millákat költ egy gyűrűre az mennyit keres, vagy mióta gyűjt? Én még egyetemre járok, ennyit tuti nem tudok kiadni. Ezt el is várják a csajok?
2018. máj. 24. 15:54
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Én nem örültem volna ilyen méregdrága gyűrűnek. Pontosan nem tudom az árát, de 30 000 alatt volt, az biztos. Feleslegesnek érzek ennyi pénzt kiadni egy gyűrűre. Azt mondják, legyen tartós, nos, nekem a pár ezer forintos ezüst gyűrűim több 10 évesek, minden nap hordom őket, és semmi bajuk nincsen. Rendben, vigyázom is rájuk, mosogatáshoz, vagy pl. súlyzózáshoz leveszem őket.

Nem abban mérődik a kapcsolat milyensége, vagy a férfi szerelme, hogy 2 milliós gyűrűt vesz. Azt a pénzt elkölthetnénk együtt töltött időre, nyaralásra, vagy a közös életünket alapozhatnánk meg vele.

Az én gyűrűmben nincsen gyémánt kő, de nem ez számít, engem nem érdekel, sőt. Annak nem örültem volna, ha lenne...

2018. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Én nőként nem örülnék ilyen drága gyűrűnek. Félnék hordani, félnék, hogy baja lesz. 30-50ezer szerintem reális (persze olcsóbbal sincs gond, ha nem vásari bizsu), ha nagyon gazdag párom lenne, akkor is max egy százas szerintem, ami még a hordható kategória.
2018. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez már megnyugtatóbb.
2018. máj. 24. 16:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a köves gyűrűre költenék többet a férfiak helyében, az sokkal mutatósabb, szebb. A karikagyűrű mind egyformán néz ki, szóval az ha nagyon olcsó is kinézetre kb ugyanaz, mint egy méregdrága. Ha már minta van benne az más. Mondjuk én a mintát amúgy sem látom benne, csak ha nagyon közelről nézem. Egy köves gyűrűről messziről is látszik, hogy kő van benne.
2018. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
37 ezer volt a köves (fehérarany + cirkónia) és 18 ezer a karika (wolfram). Eszem ágában nem volt többet költeni rá.
2018. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!