Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 21-25 év közötti (házasságpárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-25 év közötti (házasságpárti) férfiak. Ti mennyit költenétek lánykérő köves gyűrűre?

Figyelt kérdés

Olyan 21-25 év közötti férfiak válasza érdekelne akiknek már van menyasszonyuk, vagy a közel jövőben tervezik feltenni a nagy kérdést.

Mennyit költenétek/költöttetek "kísérőgyűrűre"/kővesgyűrűre?


-Anyagiak érdekelnének (pl egyetemista rendszertelen bevétellel is költene-e sokat egy ilyen gyűrűre?).-


Köszönöm szépen a választ.



2018. máj. 24. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Több, mint 300 ezer forint egy gyűrűre? Meg másfél millió? Jesszusom. Fel sem merném venni.

Nő vagyok, de ilyen téren abszolút nem lenne elvárásom. Mivel az ezüst színt szeretem, nem a sárga aranyat, így az sem zavarna, ha mondjuk ezüst gyűrűt venne fehérarany helyett. A féldrágakövek is jobban tetszenek, mint az igaziak egyébként:D

Szerintem 100-150 ezer felett költeni erre már nagyon necces, de még ezeket az összegeket is túlzónak érzem.

2018. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Akkor egy átlagos felfogású nőnek nem elvárása a rongyrázós eljegyzés és esküvő(?).


És más férfiaknak mi a tapasztalata?

2018. máj. 24. 18:44
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 150 ezer körül reális.

Az én lánykérő gyűrűm 90 ezer volt, de én azt szerettem volna, amikor nézegettük, megjegyeztem, hogy az milyen szép, azért kaptam azt, és tényleg gyönyörű.

A jeggyűrűink, az már húzósabb árban sokkal (a karikák, bár a nőiben van egy gyémánt kő is).

2018. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz rongyrázós esküvő alatt?

Ebben minden nő más, nem lehet átlagot vonni. Én egy kisebb, 30-40 fős lagzinak örülnék, de ha "rendesen" csinálod, ruha, fotós, sminkes, étterem, stb stb, az is kb egy milla manapság. (Ismerősnek 50 fős esküvő volt másfél millába, rongyrázás nélkül.)

Aki kéttanús vagy családias ebédre vágyik annak ez is rongyrázás. De van olyan rokonom akinek 150 fős "kis" vidéki esküvője volt és ő sem rázta a rongyot a saját mércéje szerint (lagzi iskolában pl), mert falun ez a szokás. :)

Szóval ebből nehéz átlagolni, nem az esküvő mérete mutatja, hogy mennyire pénzéhes egy nő. :)

2018. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mi a párommal nem terveztünk nagy felhajtást. Mi is olyan 30-40 főre (max) gondoltunk. "Falus jellegű" bár mindketten nagyvárosiak vagyunk, nem vágyunk a levegőtlen tömegre ami tele van ismeretlenekkel (az egyik fél számára legalábbis).
2018. máj. 24. 23:28
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Férjem kb. 60 ezret költött arany, gyémánt köves eljegyzési gyűrűmre. 50 fős vidéki esküvőnk (Pesten élünk) színvonalas szolgáltókkal, de minden giccs mentesen 1,8 M-ba került.
2018. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!