Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Be lehet menni egy ékszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet menni egy ékszeres üzletbe csak annyira, hogy megállapítsák a gyűrű méretem? Illik ezt?

Figyelt kérdés
Nem tudom a méretem és azt olvastam, hogy otthoni méréssel lehet hibázni.
2018. jún. 1. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, siman.
2018. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy kereskedő nem fog elutasítani a saját üzletében amíg fenn áll a lehetősége, hogy nála vásárolsz.
2018. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de csak nyitvatartási időben, különben a rendőrök vesznek rólad karkötőméretet.
2018. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van erre a célra külön "gyűrűkészletük" nem nemesfémből.


Segíteni fognak.

2018. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szándékaid komolyságáról meg nem kell beszámolnod.😀
2018. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És hogy tálalod a pasinak a gyűrűméretedet anélkül, hogy ne vágná le, mit akarsz? :D
2018. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a párom nyaggat azzal, hogy tudjam meg a méretem :D

igen, szerintem is hülyeség, mert így már készülök rá, de hát... :D

2018. jún. 3. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában ha egy üzletben drága termékeket árulnak (legyen az ruha, ékszer, autó, elektronika) fel vannak készülve rá hogy százezres-milliós kiadásokat nem egyszerre dönt el az ember hanem tájékozódik, kipróbálja a terméket, megnézi élőben, információt gyűjt, és utána megfontolja vásárlás előtt.

És mivel szeretnék ha náluk költenéd el a pénzedet, szeretnék ha jó vásárlói élményed lenne elsőre akkor is, ha aznap még nem vásárolsz. Emiatt szinte biztos hogy nagyon kézségesek lesznek, lemérnek, mutatnak fazonokat, formákat, és biztosítanak majd hogy várnak vissza.

2018. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!