Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek érdemes 2,5 évnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes 2,5 évnél többet várnia egy nőnek az eljegyzésre?

Figyelt kérdés
26-29 éves korukban jöttek össze, 9 hónap után összeköltöztek. A férfi tudja jól, hogy a nő vágyik az eljegyzésre, többször szó volt róla. Ő sem házasság ellenes, de valamiért tereli a témát azzal hogy majd később. Kicsit úgy jön le, hogy amúgy házasodna, csak nem pont ezzel a nővel. Viszont a nőnél pörögnek az évek, ha 2,5 év után megkérné a kezét a párja akkoris több mint 29 évesen menne férjhez, és így legjobb esetben is 30 felett szülhetné meg az első babát. Hozzáteszem a férfi is úgy beszél hogy szeretne gyereket, de csak majd egyszer. Szóval teljes bizonytalanságban van a nő, és úgy érzi ideje meghúzni valahol a határt, mert ha addig nem lép a férfi, akkor nem akarja őt eléggé, és csak időpazarlás.
2018. jún. 4. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem ülteti le a nő a pasit, és beszélget el vele komolyan, hogy most akkor végülis mit akar?
2018. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Na ilyen baromságok miatt mennek tönkre a kapcsolatok.Mi a fenének kell határokat szabni? Aki az eljegyzésnél határt szab,abból milyen házastárs lesz? Uramisten....Pedig nő vagyok,de már kezdem megérteni a férfiakat.Gyakran szószerint belekényszerülnek a házasságokba
2018. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

#2

"Kényszerülnek"? Lol. Ki kényszeríti a kérdésben szereplő pasit, hogy ezzel a nővel legyen együtt?

Nem házasodni tök oké. De átverni mást, és húzni az idejét, amit soha nem kap vissza, nem oké.

2018. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem tartja bizonytalansagban a not. Szamomra pl. tok egyertelmu, hogy nem akar tole semmit, de egyedul maszturbalni unalmas, amig jon az igazi.
2018. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Én 24 éves vagyok,de biztos nem várnék 2 évnél többet sem,mert annál több nekem időhúzás a javából,pláne eljegyzésnél,ami még semmire se garancia.Ha el akar venni feleségül,járástól számítva 2-3 éven belül fogja magát és elvisz engem a legközelebbi anyakönyvvezetőhőz.Pont.
2018. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Húszévesen még oké, ha nincsen elképzelése a fiatal felnőttnek a jövőjéről, de 25 felett már muszáj, hogy legyen. Ezt pedig meg is szokták osztani egymással a felek.


Szerintem a pasinak azt kellene megmondania, hogy akar e gyereket, ha igen, mikor(nyilván nem percre pontosan, csak pl 33 éves kora körül). És tisztázni kell, hogy akarnak e házasodni a felek valamikor.


Ha tudja a nő, hogy a pasi házasságban akar gyereket 33 èves kora körül, akkor teljesen normális, hogy a pasi 31 éves koránál már csodálkozik, hogy még nincs megkérve, ezért határozottan rákérdez, hogy nem e tolódott ki az a 33, mert bizony eljegyzés-házasság az jó egy év, gyerekpróbálkozás sem jön egyből össze(pláne 30 felett), az is egy év, meg a terhesség is majdnem ennyi és ez még csak egy gyerek.


Ez nem kényszer, egyeznie kell a terveknek, hogy működjön a kapcsolat. Az, hogy az embernek vannak tervei, teljesen normális felnőtteknél.


Én nem ilyen 2,5 évet várnék, hanem megkérdezném a fentieket és ahhoz viszonyítanék. Ha mondjuk 20 evesen jönnénk össze és tudnám, hogy 35 évesen akar gyereket, és nekem ez megfelel, akkor 10+ évet is várnék, viszont elvárnám, hogy szóljon egyből, ha úgy érzi nem velem akar x év múlva családot alapítani.


Tartom annyira gerincesnek az exeimet, hogy megmondták volna, ha nem tartják komolynak a kapcsolatunkat.

2018. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NDSM ***** válasza:
100%
Célszerű lenne leülni és megbeszélni a helyzetet. Ha pedig a férfi válaszai nem megfelelőek, akkor esetleg szakítás. DE NEM EZZEL KELL ZSAROLNI A FÉRFIT. Amúgy a gyerekvállaláshoz nem kell okvetlenül összeházasodni. A papír ugyanis nem akadályozza meg az esetleges jövőbeli szakítást.
2018. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
2.5 év he???Fix h nem veszek el egy nőt sem ennyi idő alatt.Az utolsó kapcsolatom 4év után ért véget..elég csúnyán...szal most már megvárnám az állítólagos víz választó 5évet.Szerintem a házasság nem játék és nem csak egy egyszerű papír,de ha nem is vennénk komolyan akkor ott a másik véglet h nem lehet csak olyan könnyen kiszállni belőle.
2018. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem értem egyes nők miért gondolják hogy azért mert meg van kérve a kezük vagy papíron férj és feleség akkor a férfi nem csalja meg őket vagy nem hagyja ott!! Fel nem fogom ezt a hozzáállást. Tiszta szégyen hogy én hozzam fel a páromnak hogy ugyan vagy elvesz feleségül vagy elhagyom. Én erőltessem rá magam? Akinek papír kell ahoz hogy megbizonyosodjon arról hogy kell az adott férfinek az már rég rossz. Az ilyeneket soha nem fogják feleségül venni azt csodálkozhattok hogy miért nem.
2018. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

De mit mond a pasi? Beszélt már erről vele a nő?

Mi 32 és 34 évesek vagyunk, egy hónap híján 3 éve vagyunk együtt. Mindketten tervezünk házasodni, de még kérte meg a párom a kezem. Eszembe se jutna, hogy akkor ez most időpazarlás. Mondjuk nem is vagyok ennyire ráfeszülve a házasság-témára. Az utolsó mondatodat nem is értem, milyen "teljes bizonytalanság" meg "meghúzni a határt"? Ültesd le a pasidat és beszéld meg vele, máris elmúlik a bizonytalanság.

2018. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!