Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért próbálgatta az ujjára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálgatta az ujjára a gyűrűjeimet a barátom? Meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés
Mellém feküdt simogatott puszilgatott és a gyűrűket levette az ujjamról közben beszélt hozzám hogy hova menjünk nyaralni és mikor.
2018. jún. 23. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Titokban a tangaidat, tusarkuidat is felprobalja, torodj bele.
2018. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sem kizárt amit írsz, de lehet csak egy szimpla gyűrűt akar venni neked ajándékba valamilyen ajándékozási célzattal. Jobb ha nem rögtön házasságra gondolsz, mert abból lehet nagy koppanás :) 28/F
2018. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak a zálogba akarja beadni a gyűrűidet. :D
2018. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Azt nem értem, akkor miért nem titokban próbálgatja? Mondjuk amíg éjjel alszol (biztosan leveszed a gyűrűt).
2018. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, az ember lánya simán felébred ilyesmire...
2018. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is próbálgatta a szemem láttára. Semmilyen gyűrűt nem vett nekem.
2018. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én vőlegényem évekig próbálgatta a gyűrűjeimet, mégis 5 év után jegyzett el az egyetem miatt, és a gyűrű is nagy lett. :D

Egy pasit érdekelnek a veled kapcsolatos dolgok. Szeret téged. Lehet akar egy kis ajándékot, lehet csak poénkodik, de az is lehet hogy meg akar kérni.

Ne gondold túl.

2018. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az en baratom (jegyesem) celzasert probalgatta a gyuruimet, hogy meddig megy ra az ujara es vegul megkert :) 22/L
2018. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!