Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik házasok, vagy jegyesek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasok, vagy jegyesek. Rögtön tudtátok hogy a párotok az igazi?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után éreztétek hogy ez örökre szól? Rögtön,vagy voltak kétségeitek? Sosem voltak gondjaitok,amikor úgy éreztétek,talán mégsem működik vele?

2018. szept. 3. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Idegen érzés a szerelem első látásra nekem, sose volt ilyen élményem. Alapvetően lassan leszek szerelmes, meg kell hozzá ismernem kicsit a másikat, több időt kell töltenünk együtt.

Meg amikor megismertem, én mással jártam. Azt éreztem csak, hogy különösen szimpatikus, a személyisége vonzott. Később villant be, hogy itt fizikai vonzalom is van, de el tudtam tenni jó helyre. Kétségeim nem voltak, amikor összejöttünk. Azt éreztem csak, hogy erősebb, szorosabb kapcsolat lehetősége van benne, mint eddig bárki mással.

Nem mondom, hogy sose voltak problémáink. Az egyik ilyen, hogy nekem nagyon nagy szükségem van egy olyan barátra, akivel sokat lehet "lelkizni", a férjemben pedig van ugyan érzékenység, megértés, de azért valamivel földhözragadtabb tipus nálam. Mindent elmondhatok neki, megkapok tőle minden érzelmi támogatást, de van, amivel nem tud mit kezdeni, nem tud velem egy bizonyos mélység alá menni. Ezzel sem lenne gond, ha lenne ilyen barátom, de nincs. Egyszer volt egy anyagilag rosszabb időszakunk, ami mindkettőnket megviselt. Ő ekkor érzelmileg kicsit elérhetetlenné vált. Úgy vettem észre, neki ez a feldolgozási/átvészelési módja, nem szereti ugyanazokat a beszélgetős köröket futni. Nekem viszont szükségem volt a "lelkizésre", a folyamatos szóbeli támogatásra, az érzelmek boncolására. Ez majdnem elválasztott minket egymástól.

2018. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Azonnal. Az első randinkon már megígérte, hogy mindig együtt leszünk. Így is jöttünk össze Az anyukájának is azonnal bemutatott. És így is van.
2018. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hat nem. En az elso volegenyemre hittem azt,hogy o az igazi. De aztan csak se veled se nelkuled kapcsolat volt. Mar nem voltunk egyutt,de meg ossze jarogattunk,kozbe en megismerkedtem massal. Delelott az uj sraccal voltam,este pedig az ex volegenyemmel 😄 aztan mikor az exem megtudta,kozolte velem,hogy o megprobalna ujra,ugyhogy valasszak,folytatom vele a kapcsolatot,vagy inkabb ne is talalkozzunk tobbet. Oszinte leszek,en meg akkor halalosan szerelmes voltam az exembe,de valahogy belul ugy ereztem,hogy az uj sracot kellene vasztanom. Es ot is valasztottam. Az uj srac azota a ferjem es ket kislanyom edesapja 😃
2018. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!