Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezni készülök a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezni készülök a barátnőmet. Mit gondoltok az ilyen stílusú- típusú gyűrűkről? Esetleg milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 22:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon tetszik, csodaszép gyűrű.
2018. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapjáraton nem tetszik sem az ezüst, sem a színes kő, de ez a gyűrű igazán szép, ízléses.
2018. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem teszik. Számomra nagyon bumfordi és a színes kő sem jön be. De te ismered, az én gyűrűm, meg lehet, hogy a te menyasszonyodnak nem tetszene.
2018. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem tetszik, különösen eljegyzésre nem... Csak szimpla ajándéknak se igazán, de úgy még elmegy, csúnya a kő benne szerintem, nagyon bumszli.
2018. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%
De a barátnődnek kell, hogy tetsszen, ez legmaradt.. :)) Nem én vagyok a mérce. :))
2018. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem kimondottan csúnya. De hülyeség itt kérdezni, mivel neked tetszik, és akinek szánod, közölte, hogy a kék kő tetszik neki. Akkor meg nem mindegy?


Egyébként nem értem, miért kell lepontozni azt, akinek nem tetszik a gyűrű. Az egyik ember szubjektív véleménye hasznos, a másiké meg nem? Több mint valószínű, hogy a hétköznapi életetekben is plafonon vagytok, ha valaki mást gondol erről-arról, mint ti.

2018. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Bena ocsmany gyuru.

Szoval nehogy megvedd.

Hallgass ram. En aztan tudom mi kell a csajodnak.

A meret stimmeljen az a lenyeg. Ugyis felhuzza es hordja ha odaadod

2018. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha neki ez tetszene, akkor nem fogsz mellélőni. :) Meg egyébként sem hinném, hogy amiatt fog idegösszeomlást kapni, mert nem olyan gyűrűt kapott, amit megálmodott korábban. Legalább ez egyedi és nem látni minden második menyasszony ujján.
2018. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező! A te kapcsolatod, a te menyasszonyod lesz, nem kell mások véleménye. Sok boldogságot!
2018. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
Igazan szép gyűrű. Én a sárga aranyat szeretem. Azt is hordok . De sokan a fehéraranyat szeretik. Biztos te is megfigyelted már, h a barátnőd milyen színű ékszereket részesít előnyben. Esetleg érdemes élőben is megnézni ha lehet. Egyszer neten rendeltem és nagyon kicsi volt a fülbevaló, a kő is benne.
2018. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!